PUS6703 - ustawienia obrazu

toma_ad

New member
Witam,

Czy mógłby ktoś poratować jakimiś sprawdzonymi ustawieniami obrazu telewizora PUS6703? Byłbym bardzo wdzięczny.

Kupiłem ten tv w rozmiarze "43 do sypialni i nijak nie mogę ustawić obrazu by choć trochę był akceptowalny. Ciągle wydaje mi się jakiś sztuczny. Nie oczekuję cudów, chcę tylko by w miarę przyjemnie się oglądało, głównie netflix i telewizja.

A może po prostu jestem przewrażliwiony bo na co dzień korzystam ze skalibrowanej plazmy Panasonica?

Szukałem w internecie jakiś gotowych ustawień ale nic nie udało mi się znaleźć więc jeżeli ktoś mógłby się podzielić swoimi to byłoby super.

Pozdrawiam
 

omnia

New member
Pierwsza rzecz jaką bym zrobił to jednak pogmerał w ustawieniach upłynniacza. Ten parametr podkręcony do granic możliwości robi sztuczny obraz bardziej niż cokolwiek innego.
 

si3wc4

New member
Dzięki za podpowiedź. Wyłączyłem upłynniacz, wyłączyłem super rozdzielczość i wygląda to lepiej.
Ale widzę, że będę musiał sam potestować ustawienia bo chyba na tym forum nowicjusz nie ma co liczyć na pomoc bardziej doświadczonych użytkowników...
 

si3wc4

New member
Widzę, że chyba będę musiał zamówić drugi taki sam telewizor u @kiki żeby móc w pełni cieszyć się z oglądania filmów.
Bo może dopiero wtedy ktoś podeśle mi prawidłowe ustawienia...
 

areq1987

New member
A spotkal sie ktos z takim przypadkiem ze pasek na tvn24 traci płynność przy pokazywaniu dynamicznej sceny po czym wraca plynnosc do normy gdy akcja sie uspokaja?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry