Philips PUS6754 Ultra HD LED TV, Ambilight 3, HDR Dolby Vision / Dolby Atmos i HDR10 +

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips PUS6754 Ultra HD LED TV, Ambilight 3, HDR Dolby Vision / Dolby Atmos i HDR10 +


philips_6754_front_product_photograph.jpg

Philips PUS6754, to pierwszy w portfolio model oferujący funkcję Ambilight.
Ma cztery przekątne - Philips 43PUS6754 (43 '', 109 cm), Philips 55PUS6754 (55 '', 140 cm), Philips 65PUS6754 (65 '', 165 cm) i Philips 75PUS6754 (75 '', 191 cm).
Przetwarzanie wideo poprzez Pixel Precise Ultra HD na Saphi Smart TV.

Ambilight trójstronny.
Co do reszty, telewizory Philips PUS6754 zawierają wiele specyfikacji wyższych modeli.
Posiada specjalny tryb do gier z wykorzystaniem Ambilightu z wyjątkowo niskim opóźnieniem, aktywnym we wszystkich grach (za pośrednictwem konsoli / komputera, Google Play, Cloud Gaming ...), aby w pełni zanurzyć gracza w akcji. Ambilight działa z dźwiękiem muzyki. Precyzyjnie tryb może być aktywny nawet wtedy, gdy telewizor jest wyłączony.

Philips%20PUS6703%20bis.jpg


HDR10, HDR10 +, HDR HLG, HDR Dolby Vision i Micro Dimming Pro

Z technicznego punktu widzenia telewizory Philips PUS6754 zostały zaprojektowane z systemu podświetlenia Direct LED Global Dimming, zapewniającego szczytową jasność 350 nitów i przetwarzanie wideo PPI (Picture Performance Index) 1200 Hz. Sekcja audio telewizorów Philips PUS6754 zapewnia łączną moc 20 watów.
Istnieje również Micro Dimming.

philips_43pus6754_fr-3.jpg


Kompensacja ruchu naturalnego.
Oprócz tych modyfikacji, istnieje naturalny 10-bitowy panel LCD VA 50 Hz, kompensacja ruchu Natural Motion. Podobnie jest z tunerem DVB-T / DVB-C / DVB-S2.

Posiada DLNA) przez port Ethernet (kompatybilność Wi-Fi) i procesor czterordzeniowy, aby cieszyć się przez sieć domową, treścią audio, wideo i muzyczną przechowywaną na komputerze Mac / PC lub komputerze Dysk twardy Nas.
Telewizor staje się monitorem komputera sterowanym za pomocą klawiatury i myszy USB;.
Możesz sterować ekranem za pomocą bezpłatnej aplikacji iOS i Android, wreszcie zaprogramować możesz nagrywanie na USB lub na zewnętrznym dysku twardym .

Zintegrowana jest również funkcja Miracast (Wi-Fi Direct + mirroring, aby udostępnić na ekranie telewizora interfejs smartfona, tabletu lub komputera). To samo dla kompatybilności HBBTV. Kompatybilność z formatami MP3, WMA, AAC, Mpeg2, Mpeg4, WMV, VC-1, AVC / H.264 i Jpeg zapewnia m.in. kontener AVI i MKV.


philips_6754_standard_product_photograph.jpg


Saphi Smart TV (patrz zdjęcie powyżej).


philips_pus6754_remote.jpg



HEVC, HDMI 2.0 i HDCP 2.2

Ma trzy wejścia HDMI CEC 2.0b, w tym jedno certyfikowane HDCP 2.2, kompatybilne z Deep Color i xvYCC. Jeden z nich ma również funkcję ARC. Obecne są również: YUV, RCA stereo, wejście satelitarne, port Ethernet, dwa porty USB Host i port CI +. Plus wyjście optyczne i wyjście słuchawkowe. Nie wspominając już o pilocie zdalnego sterowania z klawiaturą Azerty, touchpadzie i zintegrowanym wskaźnikiem ułatwiającym korzystanie z niego.

Data premiery serii Philips PUS6754 zaplanowanej na maj, z wyjątkiem modelu 75 ” który ma się pojawić w lipcu
Ceny orientacyjne: 599 € dla Philipsa 43PUS6754, 849 € dla Philipsa 55PUS6754, 1199 € dla Philipsa 65PUS6754 i 1,999 € dla Philipsa 75PUS6754.



Najważniejsze cechy telewizorów Philips PUS6754:

• Matryca 50 Hz

• Płyta 10-bitowa

• Matryca Ultra HD / 4K

• Procesor: Pixel Precise Ultra HD

• Funkcja Ambilight + Hue

• Funkcja Ultra Resolution

• Kompatybilność HDR10 i HDR HLG

• Kompatybilność HDR10 +

• Kompatybilność HDR Dolby Vision

• Zgodność HDCP 2.2

• Zgodność z HEVC

• Kompatybilność z Dolby Atmos

• Kompatybilność Wi-Fi n Dual Band

• Wyjścia: 1 optyka, 1 zestaw słuchawkowy

• Wejścia: 3 HDMI CEC 2.0b, 1 YUV, 1 RCA stereo, 1 wejście satelitarne, 1 port Ethernet, 2 porty USB Host i 1 port CI +

• Multimedia Smart TV Saphi

• Naturalny ruch kompensacji ruchu

• Jasny szczyt: 350 nitów

• Tuner DVB-T2

• Tuner DVB-C

• Tuner DVB-S2

• Sekcja dźwięku: 2 głośniki szerokopasmowe

• Moc: 2 x 10 W
avcesar
 

Zulus

Member
Telewizor w którym panel lcd nie jest osłonięty taflą szkła nie jest dla mnie do przyjęcia. Nie może być tak, że dotykając panel palcem palec wchodzi wgłąb tworząc wzburzoną falę. To jest niedopuszczalne dla mnie! Przód telewizora ma być całkowicie płaski i ma mieć zabezpieczony panel najlepiej szkłem, które też poprawia jakość obrazu. Wzornictwo prezentowane przez firmę chińską Philips jest okropne, to epoka kamienia łupanego. Ta prostota odpycha mój wzrok od tych telewizorów.

Panel lcd za szkłem - tylko!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wymień proszę nowe telewizory które mają szkło ?
Za design otrzymali najwyższe na świecie nagrody RED DOT.
Więc chyba raczej Twoja ocena mija się rzeczywistością.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
"Telewizor w którym panel lcd nie jest osłonięty taflą szkła nie jest dla mnie do przyjęcia."
Ale napisałeś panel LCD....
 

Zulus

Member
Dlatego nigdy nie kupiłem telewizora z panelem lcd. Nie jestem pewny, ale Loewe ma jakieś wersje ze szkłem. Są drogie, ale coś za coś. Nawet ostatni model Panasonica FX780 coś tam miał wspólnego z twardszą powłoką panelu lcd, ale to nie to heh. Tylko telewizor ze szkłem!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To teraz jak kupisz LCD musisz dokupić szkło i dokleić.
Inaczej każdy jest bez szkła.

A monitor też masz ze szkłem ?
 

Zulus

Member
Tak mam monitor może nie ze szkłem, ale z bardzo twardym tworzywem, nie chcę użyć słowa pleksa heh. LG e2380, oczywiście jest z przodu cały gładki, żadnych kątów i krawędzi na których zbiera się kurz. A wytarcie z kurzu tego monitora czy mojej plazmy, to czysta przyjemność. :)
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
No u mnie na matrycy laptopa jest jakaś powłoka antyrefleksyjna ale nie szkło.
Pierwsze słyszę o matrycach LCD czy LED za szkłem, kiedyś owszem, ekrany kineskopowe były za szkłem.
 

heniumon

New member
firma wprowadzi na rynek linię telewizorów Philips 2019.
Istnieje więcej modeli OLED, mocniejszy, nowy procesor P5 trzeciej generacji, który odwołuje się do PQ na nowe wyżyny, więcej zestawów z wyjątkowym dźwiękiem Bowers i Wilkinsa, a także Android Pie (9) do telewizorów Philips Android i wbudowanych Alexa wchodząc na platformę Smart TV firmy Philips Saphi, oprócz tego, że Dolby Vision® i Dolby Atmos; zostały uwzględnione w ponad 90% serii 2019.
Wszystko to wraz z oszałamiającym zestawem, który zademonstruje najlepsze europejskie wzornictwo i rzemiosło.
W przypadku telewizorów Philips 2019 oznacza po prostu więcej.
Najważniejsze specyfikacje produktu z gamy 2019

Philips OLED TV 804/854 - 55 ”65”
Ultra Slim 4K telewizor OLED UHD.
Moc szczytowa 1000 Nit.
Nowy, mocniejszy procesor P5 trzeciej generacji.
Poprawiona funkcja kontrastu Perfect Natural Reality.
Nowa funkcja Ultra-rozdzielczości Pro.
Dolby Vision i Dolby Atmos.
Kompatybilność z HDR10 + i HLG.
3-stronna funkcja Ambilight.
50 W - Philips 2.1 Sound System.
Android TV Pie (9) OS z wbudowanym programem Google Assistant i „Działa z Alexa”.
Premium minimalistyczny design europejski.
OLED804 - ma chromowaną ramę i ultracienkie metalowe nóżki.
OLED854 - ma chromowaną ramę i ciemne chromowane obrotowe stojaki teownika.

Philips 9104 LCD - europejskie wzornictwo i rzemiosło z Georgem Jensenem. 55 ”
Smukła czarna ramka z polerowaną dolną listwą i polerowanymi nóżkami, wszystko w ponadczasowym, estetycznym stylu z Georgem Jensenem.
WCG Nano cell UHD Technology.
P5 Doskonały silnik przetwarzania obrazu.
Micro Dimming Pro.
Perfect Nation Motion.
Funkcja ultra rozdzielczości Pro.
HDR Premium.
HLG i HDR 10+.
3-stronna funkcja Ambilight.
2.1 System dźwięku (25 W).
Android TV OS z Google Assistant i „Działa z Alexa”.

Philips 8804 Series - Premium LCD PQ i dźwięk. 50 ”55” 65 ”

Ultra Slim 4K LED TV - WCG.
Dźwięk autorstwa Bowers & Wilkins.
Minimalistyczny design europejski Premium.
Super wąska, dwukolorowa metalowa ramka z dwoma przetwornikami skierowanymi do przodu zintegrowanymi z dolną ramką. Zakończono w Kvadrat Speaker Cloth.
3-stronna funkcja Ambilight.
P5 Doskonałe przetwarzanie obrazu.
Dolby Vision i Dolby Atmos.
Micro Dimming Pro.
HDR 10+ i kompatybilny z HLG.
50 W B&W 2.1 System dźwięku (konfiguracja dźwięku jako OLED + 903), DTS HD.
Android TV Pie (9) OS z wbudowanym programem Google Assistant i „Działa z Alexa”.

Philips - Smukły telewizor 7504
Wysokiej jakości zestaw LCD klasy średniej z wbudowaną podstawą dźwiękową. 50 ”55”
Smukły telewizor 7504 Performance Series K UHD DLED z cienką srebrną ramką.
3-stronna funkcja Ambilight.
P5 Doskonałe przetwarzanie obrazu.
Dolby Vision i Dolby Atmos.
Micro Dimming Pro.
HDR 10+ i HLG.
25-kanałowy system dźwiękowy Philips 2.1 z wbudowaną podstawą do głośnika strzelającego z przodu, DTS HD.
Android TV Pie (9) OS z wbudowanym programem Google Assistant i „Działa z Alexa”.
Centralny srebrny metalowy (zdejmowany) stojak monostopowy ze zintegrowaną podstawą dźwiękową pokrytą wysokiej jakości materiałem głośnikowym Kvadrat.

Philips 7304 Performance Series -
Nowe wysokiej jakości zestawy LCD z systemem Android średniej klasy. 43 ”50” 55 ”58” 65 ”70”
Smukły telewizor DLED 4K UHD.
3-stronna funkcja Ambilight.
P5 Doskonałe przetwarzanie obrazu.
Dolby Vision i Dolby Atmos.
Micro Dimming Pro.
Kompatybilne z HLG i HDR 10+.
System dźwiękowy Philips. 20W. z DTS HD.
Android TV Pie (9) OS z wbudowanym programem Google Assistant i „Działa z Alexa”.
Niezwykle lekka taśma z srebrną listwą obrotową - 65 ”i 70” ze srebrnymi nóżkami.

Philips 6814 - LCD z wbudowanym Amazon Alexa. 43 ”50” 55 ”65”
Ultra Slim 4K DLED TV.
3-stronna funkcja Ambilight.
Philips Saphi Smart TV z wbudowanym Alexa.
Dolby Vision i Dolby Atmos.
Silnik Pixel Precise Ultra HD.
Kompatybilne z HLG i HDR10 +.
20 W Philips Sound system.
Smukła srebrna ramka z obrotowym (43 ”50” i 55 ”) podstawą z prowadnicami T-Bar.

Philips 6704/6754 - Wprowadzenie telewizorów LCD Ambilight. 43 ”50” 55 ”65” 70 ”
Ultra Slim 4K DLED TV.
3-stronna funkcja Ambilight.
System Philips Saphi Smart TV.
Dolby Vision i Dolby Atmos.
Silnik Pixel Precise Ultra HD.
Kompatybilne z HLG i HDR10 +.
System dźwiękowy Philips 20W.
6704 ma smukłą czarną ramkę - połysk z przodu, matowe boki - i czarne nóżki.
6754 ma wąską srebrną ramkę ze srebrnymi nóżkami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Alf2

New member
Czy to oznacza, że na 2019 rok Philips nie będzie miał żadnego modelu 32 cali?

Jestem na kupnie tej wielkości tv i zalezy mi na najlepszym możliwym smart TV, bo zewnetrznego boxa nie mam jak podpiąć ( tv będzie wisiał w kuchni na wysokości ok 2m).
Producent nie ma znaczenia- coś doradzić ie?
 

Alf2

New member
Czy na tym 6402 jest najnowsza wersja Androida?
Jak rozumiem tegoroczny model jak wyjdzie, to powinien mieć lepszy procesor i najnowsza wersje systemu, mimo iż 32 całe jest raczej budżetowym modelem u wszystkich producentów...
 

jasssu

New member
No właśnie: które serie będą miały nagłośnienie B&W? Jeśli więcej modeli to może zejdą z tym wyposażeniem do lepszych TV serii 7? Liczyłbym na to, bo przymierzam się do zakupu nowego telewizora i zdecydowanie zastanawiam się nad wyborem Philipsa.
 
Do góry