Philips PUS6754 Ultra HD LED TV, Ambilight 3, HDR Dolby Vision / Dolby Atmos i HDR10 +

Matttv

New member
Czy ten TV to dobry wybór do 2000zl jeżeli chodzi o 55 calowe TV do klasycznego korzystania, czasami mecze, często konsola (głównie FIFA online), Youtube?
 

raf_ww

New member
Panowie czy możecie podesłać kalibrację do 50PUS6754 na PW?

Pisałem w tej sprawie do kolegi kiki, ale na razie bez odzewu.

Dziękuję.

PS.

Wersja 50" tego TV z matrycą VA ma dużo gorsze kąty widzenia niż sądziłem. Mój poprzedni TV (Sony KDL-37EX500) był mocno krytykowany za podobno słabe kąty jakie przy tej 37" matrycy zostały osiągnięte. A w porównaniu do tego Philipsa wg. mnie są one co najmniej o 2 klasy lepsze.
 

Niesmi

New member
a wiecie jaka jest polityka philipsa odnośnie aktualizowania aplikacji na tym systemie saphi ? Myślice ze będą je aktualizować, możemy spodzewac sie hbo go albo spotify ?
 

Niesmi

New member
Panowie czy możecie podesłać kalibrację do 50PUS6754 na PW?

Pisałem w tej sprawie do kolegi kiki, ale na razie bez odzewu.

Dziękuję.

PS.

Wersja 50" tego TV z matrycą VA ma dużo gorsze kąty widzenia niż sądziłem. Mój poprzedni TV (Sony KDL-37EX500) był mocno krytykowany za podobno słabe kąty jakie przy tej 37" matrycy zostały osiągnięte. A w porównaniu do tego Philipsa wg. mnie są one co najmniej o 2 klasy lepsze.

bo Sony chyba ma lepszy obraz niż philips ? Tak przynajmniej gdzieś usłyszałem, i w sklepie tez mi sprzedawca polecał Sonego mimo że nie miał 4k, ale sprzedawca twierdził ze obraz będzie i tak lepszy niż w tym philipsie (cenowo ta sama półka)
 

raf_ww

New member
ja też dużo dobrego słyszałem o ostatnich modelach Sonego Full HD...tyle tylko, że ten z którym porównałem mojego świeżo zakupionego Philipsa 4K...to model na rok 2010...
 
Ostatnia edycja:

raf_ww

New member
czy już są (kalibracje)?

mimo wielu prób ciągle nie udaje mi się ustawić obrazu w tym TV w sposób, który byłby dla mnie akceptowalny, dlatego będę wdzięczny za ich podesłanie.
 
Do góry