Philips PUS7303 - google play movies na starcie

makalele

New member
Witam,
mam prosty problem z TV. Nie zawsze, ale zazwyczaj, przy uruchomieniu tv wyświetlają się***jakieś trailery filmów z google play movies. Próbowałem szukać rozwiązania jak i kombinować samemu i udało mi się dezaktywować aplikację, ale mimo to się ona otwiera, tylko po prostu nie leci film. Zamiast tego jest po prostu czarny ekran i trzeba wyjść przyciskiem HOME do ekranu startowego. Czy można to jakoś permanentnie wyłączyć, tak, żeby TV zawsze uruchamiał się na ekranie startowym? Dodam tylko, że mam najnowszą dostępną***aktualizację systemu.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Witam,
mam prosty problem z TV. Nie zawsze, ale zazwyczaj, przy uruchomieniu tv wyświetlają się***jakieś trailery filmów z google play movies. Próbowałem szukać rozwiązania jak i kombinować samemu i udało mi się dezaktywować aplikację, ale mimo to się ona otwiera, tylko po prostu nie leci film. Zamiast tego jest po prostu czarny ekran i trzeba wyjść przyciskiem HOME do ekranu startowego. Czy można to jakoś permanentnie wyłączyć, tak, żeby TV zawsze uruchamiał się na ekranie startowym? Dodam tylko, że mam najnowszą dostępną***aktualizację systemu.

Cześć,
Z czego odbierasz TV? jakieś urządzenia podłączone do TV?
 

rumcajs339

New member
Witam, widzę że mam ten sam problem więc podepnę się nie zakładając nowego tematu. Ja mam podpięty pod HDMI 1 dekoder od UPC i strasznie drażniąca jest konieczność klikania żeby powrócić do odtwarzania z HDMI...
 

makalele

New member
Cześć,
Z czego odbierasz TV? jakieś urządzenia podłączone do TV?

Wcale nie miałem sygnału TV. Po prostu korzystałem tylko z aplikacji VOD.

Akurat wczoraj podłączyłem kabel TV z anteny (podstawowe 30 kanałów) i dzisiaj odpaliła się telewizja, an ie Google Play Movies. Może to wystarczy, ale będę monitorował sytuację.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Wcale nie miałem sygnału TV. Po prostu korzystałem tylko z aplikacji VOD.

Akurat wczoraj podłączyłem kabel TV z anteny (podstawowe 30 kanałów) i dzisiaj odpaliła się telewizja, an ie Google Play Movies. Może to wystarczy, ale będę monitorował sytuację.

Cześć,
Tak właśnie podejrzewałem, że nie masz nic podłączone. Jest to spowodowane tym, że jeżeli TV nie ma źródła sygnału jak w Twoim przypadku, to po włączeniu włącza domyślnie Google Movies (W sumie system Google). Jeżeli jest jakieś źródło podłączone, to TV powinien się na nim uruchomić (jak po podłączeniu anteny DVB-T) chyba że jest kilka źródeł wtedy TV włącza się na ostatnim jakim został wyłączony.
 

matrix462

New member
Cześć,
Tak właśnie podejrzewałem, że nie masz nic podłączone. Jest to spowodowane tym, że jeżeli TV nie ma źródła sygnału jak w Twoim przypadku, to po włączeniu włącza domyślnie Google Movies (W sumie system Google). Jeżeli jest jakieś źródło podłączone, to TV powinien się na nim uruchomić (jak po podłączeniu anteny DVB-T) chyba że jest kilka źródeł wtedy TV włącza się na ostatnim jakim został wyłączony.

Ale rozumiem, że dzieje się tak tylko dla źródeł antenowych?
 

makalele

New member
Kolejny dzień i dalej jest ok. Wygląda na to, że podłączenie sygnału TV pomaga. A czy da się, żeby TV zawsze (nawet przy podłączonym sygnale TV) uruchamiał się na "pulpicie"? Zasadniczo mało oglądam TV i podłączyłem sobie sygnał tylko dlatego, że jest za darmo. Głównie i tak oglądam VOD.
 

Meagol

New member
Ja mam podłączony cyfrowy Polsat i mi się uruchamia google play film to raczej działa tylko w przypadku podłączenia sygnału do tunera w tv

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

yerrusek

New member
Ja miałem taką sytuację, gdy nie działała mi antena telewizji naziemnej. Jak antena została naprawiona, już nie pojawiło się google movies.
 

uczaj

New member
Witam dziś zakupiłem philipsa z Android tv i jak wyżej mam problem z powrotem do oglądania tv z menu Android tv. Wciskam przycisk tv exit i włącza mi się zawsze aplikacja google movie , aby przejść do oglądania muszę wybrać źródło do którego jest podłączony dekoder . Proszę o wskazówki bo te ciągłe zmienianie źródła jest irytujące .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry