Philips The One to watch - PUS7304, 43''/50''/55''/65'' i 70'' - Ambilight 3, Dolby Vision HDR/HDR10 + i Smart TV Android 9,0

Liter1979

Member
Bez reklam
PUS7304/12 - będą jakieś testy tego modelu ? Poważnie rozważam zakup wersji 70 calowej, cena w sieci BARDZO atrakcyjna, liczę że u Kikiego będzie jeszcze lepsza ;) Jako że to nowość, jeszcze mało info na temat tego cudeńka, więc liczę na użytkowników forum :) Martwi mnie trochę ta matryca - z tego co wiem tylko 60 hz...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tym tygodniu . Cenę Ci podałem jest extra jak zawsze dla niebieskich członków forum.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test 8804 za tydzień, 7334 - chyba jutro, SM8600 za cztery dni.
Dziś Oled Hitachi się wpisuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zależy kto co rozumie za prosty. Ma pełne wyposażenie, dobrze jest zrobiony.
Do telewizji w klasie cenowej bardzo dobry. Z DA i DV na pokładzie. Dla niebieskich rewelacyjne ceny z pakietem .
 

FanKosmosu

New member
Brak szerokiej palety kolorów (Wide Color Gamut) w zasadzie dyskwalifikuje telewizor "The One" jako sprzęt UHD. Jestem ogromnie zawiedziony, bo zakładałem że ten TV, jako tani sprzęt, nie będzie miał odświeżania 100hz oraz wysokiej jasności pod HDR (ponad 500 nit), ale nadrobi Dolby Vision i szeroką paletą kolorów, więc seans filmowy UHD jak najbardziej będzie możliwy na Philips "The One" z serii 7xx4.

W tej sytuacji zakup tego TV w cenach powyżej Samsunga z serii Q74R nie ma kompletnie sensu. Ten Samsung ma szeroką paletę kolorów.
 
Do góry