Philips LED TV PUS8804, 50 '', 55 '' i 65 '', HDR Dolby Vision / HDR10 + dźwięk z soundbara 2.1 i Android Pie 9.0, Smart TV.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Świetny dźwięk, bardzo dobre skalowanie, szybko wczytuje do pamięci.
Extra oferta dla niebieskich.
 

mgrab

New member
Philips 55PUS8804/12

coś czuje że będziesz moim wybawcą

jak wrażenia? póki co brak w necie opinii wykraczających poza kilka ogólnikowych zdań :-(
zakładam, że pewnie piszesz w kwestii kalibracji, ale może już jakiś ogląd masz? porównywałeś do innych tv przed zakupem? na razie celuję w ten model chociaż widziałem, że wyjątkowo dobre opinie zbiera sony 55xf9005
 

Raflik85

New member
jak wrażenia? póki co brak w necie opinii wykraczających poza kilka ogólnikowych zdań :-(
zakładam, że pewnie piszesz w kwestii kalibracji, ale może już jakiś ogląd masz? porównywałeś do innych tv przed zakupem? na razie celuję w ten model chociaż widziałem, że wyjątkowo dobre opinie zbiera sony 55xf9005

Co do wrażeń to napiszę za parę dni bo teraz mnie nie ma w domu, a co do wyboru to kierowałem bardziej się żeby miał Ambilight i był w miarę nowy i żeby był na nowym androidzie itd
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena 55PUS8804 za 3999 zł
Kalibracja profesjonalna gratis
Wtyczki gratis
Dostawa gratis
Jutro wysyłka, w sobotę masz u siebie.
 

mgrab

New member
Co do wrażeń to napiszę za parę dni bo teraz mnie nie ma w domu, a co do wyboru to kierowałem bardziej się żeby miał Ambilight i był w miarę nowy i żeby był na nowym androidzie itd

Hej! Przypominam się z prośbą o kilka zdań w temacie TV (skalowanie materiałów niższej rozdzielczości, kolory, ostrość, płynność obrazu i systemu, dźwięk itp.):) Wielkie dzięki!
 
Ostatnia edycja:
Do góry