Philips LED TV PUS8804, 50 '', 55 '' i 65 '', HDR Dolby Vision / HDR10 + dźwięk z soundbara 2.1 i Android Pie 9.0, Smart TV.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny to :

50PUS7504 za 3099 zł
55PUS7504 za 3699 zł
50PUS8804 za 3599 zł
55pus8804 za 4199 zł



Dla niebieskich jak zawsze oddzielna oferta z pakietem gratisów.
Modele można już zamawiać.
 

siamer

New member
Na trustedreview znalazłem info że wersja 65 jest na matrycy VA reszta ips... Ale nigdzie tego nie potwierdziłem...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
PUS 8804 i 65" - nie będzie tej wielkości - jedynie modele bieżące czyli 65PUS8303.
Ale tu też koniec produkcji.

PU3 7404 mają być jeszcze 65 i 70"
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak na razie podali.
Że 65 pus8804 - nie ma .
Na następce po wakacjach planowane są Oledy 65" w wersji 754 i 804

Ceny The One 65 i 70 będę starał się jutro.
 

mgrab

New member
Na trustedreview znalazłem info że wersja 65 jest na matrycy VA reszta ips... Ale nigdzie tego nie potwierdziłem...

Nie dopatrzyłem się informacji także pozwolę zapytać o to co kolega wcześniej - czy 55pus8804 jest na IPS? Swoją drogą to dziwne, że piszą (przywoływany Trustedreviews) o tym że tylko 65" ma mieć VA, a tu pada informacja, że nie będzie takiego wariantu :/
Kusi mnie ten model z uwagi na głośniki i obsługę wielu formatów bo jak mniemam to istotne. Z drugiej strony można zawsze kupić soundbara, a co do obrazu to wymagań nie mam jakichś z kosmosu (o czym niżej)... Mogę poczekać jeszcze z 1 rok skoro dotychczas starego 32" nie zmieniłem :)

Pozwólcie, że zapytam przy okazji w tym temacie (jestem nowy na forum i mam świadomość istnienia b. wielu wątków...). Czy jest sens czekać na nowe modele (55") Philipsa, podczas gdy TV oglądam raczej "przy okazji", wieczorami po maks. 2-3h, źródło sygnału to NC+, filmy/serialne (sport wolę uprawiać niż oglądać, czyli prawie zero), może sięgnąłbym po Netflixa i fajne produkcje w 4K na YouTube (na więcej nie mam czasu), obejrzałbym chętnie filmiki z wakacji z GoPro 4K, gra w XBOX-a 2-3 h raz w tygodniu, pokój ok. 20m2, odległość od TV 2-3 m, pod delikatnym kątem ? Czy te nowe Philipsy będą stanowiły zauważalny skok jakościowy względem obecnych modeli, czy brać po prostu 6703 (smarta w postaci Androida nie potrzebuję - 7303; wystarczy mi YouTube/Netflix i USB) skoro ten model chodzi aktualnie w okolicy 2 tys. zł?
Skłonny byłbym nawet kupić zachwalany LG B8, ale skoro na razie dzieciak katuje często TV i rzuca piłką po chacie, a ja siadam do TV stosunkowo rzadko to trochę mi szkoda... Pomijam fakt, że B8 koło mnie w sklepie ma wypalone jakieś napisy, hehe. Z drugiej strony jak obraz ma wyglądać jak z naziemnej TV 20 lat temu to mogę albo brać coś premium, albo w ogóle. Mam laptopa z matrycą, gdzie przy kilku stopniach odchylenia mam obraz rentgenowski. Czegoś takiego w życiu już bym nie chciał zobaczyć. Niestety w sklepach guzik da się sprawdzić. Jak puścili mi TVP z kabla poprowadzonego do wszystkich TV to się lekko załamałem. Zakładam, że w domu na NC+ będzie lepiej, pytanie tylko gdzie jest ta granica jakościowa, jak w moim przypadku? Czy jest już znacząca między takim 6703 a 8804, czy dopiero przy OLED?
 
dzięki!
jak wrażenia? porównywałeś do innych TV z tej półki cenowej (o ile na dało się cokolwiek zauważyć biorąc pod uwagę uroki oglądu sprzętu w sklepach ;-))?

wykonanie super, glosnik bowersa robie wrazenie, choc nie zagralo to jakos super (ale co to za sluchanie w euro na stojaku)

wiecej sie nie wypowiem bo ocena w 10 min w sklepie ma sie nijak do realiow domowych
gdyby byly w 65 bralbym go pod uwage, 55 jest dla mnie za maly, wiec musze chyba kupic the one

cena jest ok za niego, anroid ambi dobry dzwiek, to sa plusy
obrazowo watpi zeby swiecil jakos lepiej niz konkurencja w tej cenie, ale bankowo nie bedzie tez nic wyraznie lepszego w tym przedziale cenowym

takze bierz i daj znac :)
 
Do góry