Philips LED TV PUS8804, 50 '', 55 '' i 65 '', HDR Dolby Vision / HDR10 + dźwięk z soundbara 2.1 i Android Pie 9.0, Smart TV.

xtomashx

New member
Kurde mam kolejny problem z tym telewizorem. Podczas odtwarzania filmów czy też grania na konsoli pojawia się mniej więcej na środku dosyć szeroki jaśniejszy pasek. Bardziej przy zawartości o rozdzielczości mniejszej niż 4k. Nakręciłem film jak to wygląda na konsoli podczas ciemnej sceny. Macie pomysł jak to pokazać w bardziej kontrolowany sposób żeby w serwisie nie okazało się magicznie że "u nich działa"
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mogę dopytać , ale chyba nie, bo procesor z powodu dodatkowych obciążeń mógłby się przycinać. Ale dopytam.
 

gutekxtpl

Member
A parę miesięcy temu w innym temacie twierdziłeś, że ta seria dostanie aktualizację. To może się zdecyduj ?


Wg mnie Philips poleciał w ch..., inni producenci jak np Sony i TCL już dawno zapowiedziały aktualizację i większości już je wydali. Wprawdzie TCL ma na razie wersje testowe ATV11 ale coś się dzieje. A u Philipsa cisza, normalnie jak by to był chiński szmelc a nie markowe telewizory.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poszerzanie wiedzy jest peramanentną cechą człowieka.
Więc się nie irytuj - zmiany w technologii telewizorów, aut czy promów kosmicznych następują niemal każdego dnia.

Update Philipsa są częste i znajdziesz je na odpowiedniej stronie
https://toengel.net/philipsblog/
 

Gie

Member
Bez reklam
Ta seria nie widzi pendriveów USB 3.1? Kupiłem takiego coby szybko wrzucić filmy, podłączyć pod tv i oglądać a tu guzik. Po podłączeniu nic się nie dzieje.
 

Gie

Member
Bez reklam
Z tego co się dowiedziałem PUS8804 powinny dostać aktualizację do Androida 11 w drugiej połowie roku.

Czy w Philipsach można w jakiś sposób edytować zawartość tego co się znajduje pod Źródła (Sources)? Jest tam masa elementów których nigdy nie używam. Najchętniej zostawiłbym 2-3.
 

GumisPL

Klub HDTV.com.pl
VIP
można im przypisywać nazwy ale nie znalazłem opcji chowania. plus jest taki ze widoczne są tylko aktywne. te nie używane i nie podłączone powinny byc niżej. u mnie hdmi konsoli, usb, serwer sieciowy i hdmi dekodera, reszta nizej.
 

criswrock77

New member
Witam wszystkich ponownie.
Mam kilka pytań:
1. Czy ma ktoś skalibrowany ten TV Philips 55PUS8804?
2.Czy ktoś ma aplikacje HBO MAX( u mnie nawet HBO GO nie było).
3.Mam w domu jeszcze jeden model Philips 55PUS7956 oczywiście półka niżej ale dźwięk co prawda bez Bowers&Wilkins ale jest dobry jak za 2000zł.
I tu ciekawostka jak podłączyłem konsole Xbox series X to się zdziwiłem jest lepiej być może to zasługa panelu VA.
 

GumisPL

Klub HDTV.com.pl
VIP
1 tak mam kalibracje do 50PUS8804. odezwij się do @kiki
2 po aktualizacji android TV normalnie widnieje HBO max i pojawia się w menu głównym
3 w 50pus8804 tez jest matryca VA. podłaczony xbox one s. pomimo 60Hz obraz jest bardzo dobry, niezależnie czy to Forza Horizon czy Spyro :)
 
Do góry