Philips LED TV PUS8804, 50 '', 55 '' i 65 '', HDR Dolby Vision / HDR10 + dźwięk z soundbara 2.1 i Android Pie 9.0, Smart TV.

FanKosmosu

New member
Gorzej ze philips tak samo traktuje klientów którzy wyłozyli gruba kase na jego produkt! Bo sorry jak sony może dodac wsparcie dolby vision do tv z 2016 to watpię zeby przerastało to sprzętowo takie 8102 z 2017 jak głupi fire tv stick moze oferowac dolby vision i hdr10+ za 50 baksów.. to jest zwykłe naciąganie klientów przez philipsa, gdy równocześnie wypuszczają tv z tym samym prockiem który robi to czego nie dodali w 8102 w sumie tylko na poziomie softowym, tylko dlateog ze klient juz kase wyłozył i nie ma co mu dosładzać, najlepiej żeby kupił z tego powodu ich kolejny model...

Dlatego warto kupować TV które potrafią same zasymulować dynamiczne metadane do każdego materiału bazowego HDR10 (modele LG od 2017 r. z Active HDR, Sony ZF9 oraz AF9 z końcówki ubiegłego roku). LG i Sony przynajmniej oferowały zwycięski format Dolby Vision. Maksymalnym chamstwem były modele Samsunga, Panasonic i Philips na 2017 i 2018, bo praktycznie oferują zero wsparcia na przyszłość formatu HDR Premium, a kasowali klientów na 10.000 zł i więcej.

Dopiero od 2019 Philips i Panasonic się ogarnęły i obiecały TV ze wsparciem HDR10+ oraz Dolby Vision. Samsung dalej w "kulki leci".
 
Ostatnia edycja:

marioking

Member
Teraz łatwo mówić, ale w połowie 2017 kiedy orientowałem się w temacie zwykły hdr10 jak był to było dobrze, a dalej to już było spekulowanie i wróżenie z fusów, ale własnie z racji na zakup nie taniego modelu liczyłem na jakieś przejawy przyzwoitości producenta że skoro nie ma przeciwskazań sprzętowych jednak coś z siebie da. Liczyłem że philips i TP Vision bardziej bedzie chciało zadbac o wizerunek i klientów i teraz widać jak źle ulokwałem kapitał, bo nawet samsung dąży chociaz gdzieniegdzie do hdr10+ w starszych produktach z hdr10. A Philips woli kasowac na nowych modelach zamiast zadbać o poprzednie które jak widać moglyby sobie z tym radzić mając taką samą specyfikacje.
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
No właśnie z elektroniką tak jest że szybko się starzeje
Dwa lata i do <pieca> a my biedni konsumenci jesteśmy niejako (przymuszani)
Do wymiany na nowe :x
 

kriswas

Member
Bez reklam
Nikt nikogo nie zmusi do zakupu co 2 lata nowego modelu. Sam jestem tego przykładem: Philips PFL 9704 kupiony prawie 10 lat temu i nadal zachwyca jakością obrazu, a że firma nie dba o swoich klientów to fakt. Od zakupu "przeżyłem" jedną, słownie jedną aktualizację. A o wodotryskach typu DLNA, czy inne Miracasty lub czytanie innych formatów poza avi i to z odpowiednim numerem... zapomnijmy. Ale skoro nie Philips OLED, to co??? Bo chodzi mi po głowie 903 za 5 tys. z małym kawałeczkiem.
 
Ostatnia edycja:

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Nikt nikogo nie zmusi do zakupu co 2 lata nowego modelu. Sam jestem tego przykładem: Philips PFL 9704 kupiony prawie 10 lat temu i nadal zachwyca jakością obrazu, a że firma nie dba o swoich klientów to fakt. Od zakupu "przeżyłem" jedną, słownie jedną aktualizację. A o wodotryskach typu DLNA, czy inne Miracasty lub czytanie innych formatów poza avi i to z odpowiednim numerem... zapomnijmy. Ale skoro nie Philips OLED, to co??? Bo chodzi mi po głowie 903 za 5 tys. z małym kawałeczkiem.

Ten model co podałeś to rzeczywiście miał/ma bardzo dobry obraz. Co do OLEDa to może warto poczekać aż na rynku pojawią się modele 2k19? Dodatkową zmianą są nowy P5 oaz DolbyVision w tych modelach.
 

czepson

New member
Cześć,
jest ktoś w stanie podać informację, które z modeli Philipsa na ten rok będą mieć odświeżanie 100Hz? Tylko model 8804?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Więc pozostało około miesiąca czasu na premierę sprzedażową i może coś wiesz jak wygląda sugerowana cena na ten model w 65 " . Pamięta ktoś z jaką ceną startował model 65"PUS 8303?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Zastanawiam się jak będzie wyglądała możliwość instalacji PUS 8804 na zwykłym uchwycie ściennym slim , a to z powodu że ten model ma ; przebudowane ; umocowanie głośnika niskotonowego. Wiecie coś w tym temacie?
 

jasssu

New member
8303 65 calowy kosztował ponad 6 tys. zł: bardzo dokładnej ceny nie podam, ale sam interesowałem się tym modelem i go pilnowałem w sklepach internetowych. :)
 
Do góry