48PFS8109 - Netfix działa prawidłowo ?

emer

Member
Bez reklam
Ja wyżej - uruchamiam Netflix, ale działa jakoś wadliwie, nie działa prawidłowo menu, wyszukiwarka ...
Sama aplikacja Netflix ze sklepu Play i chyba aktualna, bo nie woła o uaktualnienie ...
Wie ktoś co zrobić ?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Ja wyżej - uruchamiam Netflix, ale działa jakoś wadliwie, nie działa prawidłowo menu, wyszukiwarka ...
Sama aplikacja Netflix ze sklepu Play i chyba aktualna, bo nie woła o uaktualnienie ...
Wie ktoś co zrobić ?
Możesz podać dokładnie co się dzieje? Co jest nie tak z aplikacją? Na razie to nie wiemy co jest nie tak :)
 

emer

Member
Bez reklam
Po uruchomieniu Netflix jest na ekranie owszem strona główna, niby menu z lewej strony, ale w żaden sposób nie można to menu przewijać i cos wwybierać ...
Działa jedynie klinięcie w górze po prawej w wyszukiwarkę, wtedy owszem można jakis film znaleźć, ale jednak jako aplikacja jakoś wadliwie działa.
No i po wybraniu filmu, najpierw (około 20sek) na ekranie na górze pasy, w dole zielony ekran, a potem wskakuje dopiero dany film ... jakby jakies kodeki/sterowniki dobierał.
Rozumiem, że ten model TV jest około 3letni, ale ... No i czy da sie jakoś - niezależnie od FW TV - uaktualnić androida ?
 

emer

Member
Bez reklam
jak uaktualnić ten Netflix - mam wersję 3.16.3 build 5359
A androida nie da sie uaktualnić niezależnie od FW telewizora ?
 
Do góry