Android O - opóźnienie

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Cześć,
Widzę w wielu tematach pytania o aktualizację do Androida O. Wiele osób dopytywało kiedy będzie aktualizacja, padały już konkretne daty (nie tylko na tym forum) więc nie dziwię się, że każdy jest ciekawy kiedy ta wersja pojawi się na naszych TV.
Kiki mając swoje źródła w TP Vision próbował się dowiedzieć co i jak ale nie dostał odpowiedzi więc nie dziwię się, że już nie chce podawać konkretnych terminów - zresztą nie dziwię się jemu, bo później pretensja będzie właśnie do jego osoby. Jest jakiś test na francuskiej stronie (niestety nie mam linku) gdzie mają już Android 8 więc z tego mogą wynikać dwie rzeczy - że dostali do testów TV już z nową wersją SW lub aktualizacja wyszła na dany kraj. Z czego może wynikać opóźnienie dla innych krajów (m.in dla nas)? Pewnie powodów jest wiele ale podejrzewam, że najważniejszym z nich jest to, że coś nie do końca nie jest ok i nie chcą wypuścić SW, który spowoduje większe lub mniejsze problemy (podejrzewam, że i tak nie będzie perfekcyjny i tak będą wychodzić jeszcze kolejne poprawki).
Mam nadzieję, że aktualizacja pojawi się wkrótce i będziemy mogli skorzystać z jej atutów i nowego wyglądu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Termin mam podany, ale poczekam z jego ogłoszeniem, bo się znów wysypie hejt terminowy.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Sprawdzałem Oreo w sklepie na KD-75ZF9 - z tego co zauważyłem to jest lepsza wersja odtwarzacza video - wreszcie nie ma tam chaosu. Natomiast jestem rozczarowany że jest dużo mniej profili obrazu oraz tylko jeden profil do wyświetlania zdjęć, a największym problemem że nie udało mi się wyświetlić zdjęć w 4 K co dla mnie jest jednym z najważniejszych atutów tv SONY.
 
Do góry