Philips PUS6703/12 (43",50",55",65") FAQ

Daktari

New member
Cześć,

nabyłem Philipsa z serii PUS6703/12 (w moim przypadku 43") i chciałbym podpytać o konretną sprawę dotyczącą wersji oprogramowania, ale pomyślałem, że warto założyć wątek w celu utworzenia pewnego rodzaju bazy wiedzy, wymiany doświadczeń z użytkowania tej serii tv, możliwości zadania pytań / odpowiedzi, itp.

Od 11 lat do wyświetlania obrazu używałem i używam projektora na powierzchni 100" (wcześniej w rozdzielczości XGA, obecnie FullHD), a od czasu kiedy opuściłem rodzinny dom (gdzie jeszcze świecił telewizor kineskopowy) nie posiadałem tv, aż do teraz. Wybór padł na Philipsa ze względu na Ambilight - od dawna bardzo podobał mi się ten bajer. Ogólnie tv jest super i jestem bardzo zadowolony, natomiast pilot według mnie jest średni, mógłby być bardziej ergonomiczny.


Pytanie:
zaktualizowałem dziś poprzez internet z poziomu tv oprogramowanie z: 018.004.007.031 do: 018.004.076.001, jednak na stronie Philipsa w oficjalnym changelogu brak informacji o nowej wersji oprogramowania i co zostało zmienione oraz brak możliwości ściągnięcia tego oprogramowania, aby móc zrobić aktualizację przez usb. Czy wiecie coś na temat nowej wersji oprogramowania?

Pozdrawiam,
D
 
Do góry