problem ze smart tv w philips 32pfs5823/12

betsss

New member
Cześć wszystkim!

Jakiś czas temu kupiłam tv, model jak w temacie. Opcja smart tv trochę mnie rozczarowała, bo jest ograniczona pula aplikacji które mogę zainstalować. Nie mam nawet apki Play Store. Próbowałam wgrać losową apkę z pendrive'a ale moj tv nie wykrywa plików z rozszerzeniem .apk. Na blogu znalazłam instrukcję instalacji, ale nie mam na swoim tv opcji bezpieczeństwa, aby zezwolić na instalację z nieznanego źródła. Czy ktoś wie, czy można to jakoś obejść? Tzn zainstalować inne aplikacje na tym tv?

Z góry dzięki!
 

arturro67

Member
ok rozumiem, tylko ciekawy jestem dlaczego w Smart TV brak TUBA FM , WP.PL a czytam ze w PHILIPS Smart TV sa dostepne ...
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
ok rozumiem, tylko ciekawy jestem dlaczego w Smart TV brak TUBA FM , WP.PL a czytam ze w PHILIPS Smart TV sa dostepne ...

Cześć,
Jeżeli chodzi o aplikacje jakie możesz zainstalować na TV z systemem Saphi, to jedynie te, które znajdują się w galerii aplikacji. Jak w nią wejdziesz, to tam jest wszystko co możesz zainstalować (dodać do ekranu głównego). Jeżeli naciśniesz zielony klawisz na pilocie będąc w tej galerii możesz wybrać z jakiego kraju chcesz aplikacje. Należy pamiętać o tym, że niektóre z nich mają ograniczenia regionalne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dopłata do modeli z Androidem nie jest duża.
System otwarty więc warto.
 
Do góry