Naklejka na ekranie philips

adrianlolo

New member
Cześć wszystkim. Zakupiłem ostatnio telewizor philips 6703/12. W prawym dolnym rogu ma naklejkę o zużyciu energii, która trzyma się dość dobrze. Jest jakiś sposób żeby to odkleic nie uszkadzajac matrycy? Dzwoniłem do philipsa to poradzili mi żebym użył płynu do oklejania naklejek, równocześnie stwierdzając że kropla płynu która dostała by się do matrycy moze ja uszkodzić. Super porada hehe

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Intenso

Banned
A czy na całej matrycy nie ma foli ochronnej?
Miałem tak w Samsungu, że naklejka się mocno trzymała, okazało się ze była naklejona na folie ochrona matrycy.
Z samej matrycy, taka naklejka schodzi lekko.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Nie radzę używać ostrych przedmiotów ,w ogóle odradzam siłowych rozwiązań z uwagi na możliwość uszkodzenia matrycy
Może spróbować z płynem do czyszczenia matryc ,ale nałożyć tylko na samą naklejkę (jej środek) za pomocą patyczka higienicznego ,nie nakładać dużo płynu tylko żeby było lekko zwilżone i zostawić niech wyschnie, tak kilka razy powtórzyć żeby naklejka sama odpadła
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Myśle ze alkochol 50 procentowy załatwi sprawę
Poprzyj na naklejkę poczekaj pare minut i powoli zrywaj dodaj pod naklejkę
Na pewno czas nie powinien Cię obligować
powodzenia 😀👏
 

adrianlolo

New member
Problem rozwiązany. Podważyłem ja kartą płatniczą, telewizor chodził przez kilka godzin wcześniej więc możliwe że trochę się nagrzał co ułatwiło zadanie

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry