Philips 55POS9002 czy PHILIPS 55OLED803?

kutini

New member
Witajcie.

Szanowni mam dylemat, który z powyższych tv kupić. Od dłuższego czasu skłaniałem się ku 9002 ale nie wiem co mam myśleć o tych wszystkich wpisach na temat Ambilight święconego na sufit (za kupnem przemawia fakt, że jest tańszy o około 1500 zł). Nie wiem w końcu czy to loteria czy modele, od konkretnej daty produkcji są już naprawione. Ktoś ma jakąś sprawdzoną informację, tupu: "model z lipca i u mnie obudowa jest poprawiona."

Przy okazji ciągle biję się z myślami czy iść w OLED (tak wiem obraz jest piękny) bo wydanie 7000 zł na tv trochę mnie stopuje, zwłaszcza po opiniach na temat świecenia Ambilight.
Biorę jeszcze pod uwagę LCD Philips 55PUS8303.

Pozdrawiam

Edit: Kiki masz w swojej ofercie 803 w 55 calach?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, 55Oled 803 są dostępne od ręki.
Jeszcze ostatnie sztuki ze specjalna ceną da niebieskich i z pakietem.
 

kutini

New member
Witajcie.

Temat do zamknięcia. Zdecydowałem się jednak na 55PUS8303 + JBL BAR 5.1. Oleda odpuszczam, bo ciężko mi to będzie pogodzić ze sporą ilością godzin, które spędzam grając na PS4 (zwłaszcza w jedną grę). W każdy razie Kiki dzięki za ofertę, ta na 55OLED803 jest naprawdę zacna :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rzeczowo - oczywiście, że warto.

No to sprawdzam:
https://www.eisa.eu/awards/home-theatre-display-video/
Żaden Oled Sony i żaden Oled Panasonica nie został wyróżniony przez branżowych dziennikarzy z całego świata.

eisa members

Australia
Austria
Belgium
Bulgaria
Canada
Croatia
Czech
Denmark
Finland
France
Germany
Greece
Hong Kong
Hungary
India
Italy
Japan
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Russia
Serbia
Slovakia
Spain
Sweden
UK
USA
Ukraine

ŻADEN Oled SONY żaden OLED Panasonica. !!!

Philips 2 nagrody EISA !!!
LG jedna nagroda Eisa.


Ceny za modele, które otrzymują lepsze rekomendacje ( EISA), są adekwatne do jakości.
 
Do góry