Philips 43PUS6703/12 - DLNA

atlantis2

New member
Witam,


Planuję zakup TV 43" 43PUS6703/12, jednak nie mogę znaleźć jednoznacznej informacji czy ten model obsługuje serwery mediów DLNA?


Macie jakieś doświadczenia z obsługą DLNA w systemie SAPHI (philips)?
 

atlantis2

New member
Dzięki za informację. Mam jeszcze jedno pytanie - czy można zamiast oryginalnego pilota używać wersji z klawiaturą? (takiego jak w wersjach z Android TV)
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Dzięki za informację. Mam jeszcze jedno pytanie - czy można zamiast oryginalnego pilota używać wersji z klawiaturą? (takiego jak w wersjach z Android TV)

Działa pilot IR z klawiaturą czyli taki jaki jest dodawany do np. 65OLED873, jednak klawiatura wtedy reaguje bardzo czule. Oznacza to, że jak naciśniesz np. literę "A" na klawiaturze przez 1/4 sekundy to wstawia Tobie pojedynczą literę. Jeżeli natomiast przytrzymasz ją 1/2 sekundy to już masz "AA" lub "AAA". Myślę, że trzeba by się do tego przyzwyczaić.
 

atlantis2

New member
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi - stałem się już posiadaczem w/w modelu TV, więc jeśli mogę dla Was coś sprawdzić czy też odpowiedzieć na pytania, to można śmiało je zadawać w tym wątku.

Z rzeczy irytujących w tym modelu:

- w przypadku odtwarzania przez sieć DLNA nie ma możliwości przewijania pliku (chyba, że nie wiem o czymś?)
- miracast trzeba wywołać w menu, aby był widoczny dla smartfona (a mógłby być widoczny cały czas tyle, że pytając przy pierwszym połączeniu o pozwolenie)
- miracast nie działa, gdy TV jest podłączony kablem Ethernet zamiast Wi-Fi (włączając Wi-Fi na potrzeby miracast, TV automatycznie dezaktywuje ETHERNET)
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi - stałem się już posiadaczem w/w modelu TV, więc jeśli mogę dla Was coś sprawdzić czy też odpowiedzieć na pytania, to można śmiało je zadawać w tym wątku.

Z rzeczy irytujących w tym modelu:

- w przypadku odtwarzania przez sieć DLNA nie ma możliwości przewijania pliku (chyba, że nie wiem o czymś?)
- miracast trzeba wywołać w menu, aby był widoczny dla smartfona (a mógłby być widoczny cały czas tyle, że pytając przy pierwszym połączeniu o pozwolenie)
- miracast nie działa, gdy TV jest podłączony kablem Ethernet zamiast Wi-Fi (włączając Wi-Fi na potrzeby miracast, TV automatycznie dezaktywuje ETHERNET)

Aktualizację już zrobiłeś ?
 

osmosal

New member
Ja mam pytania.
Oglądasz eleven sport na tym tv? Jeśli tak to jak ?

Ja właśnie nie mogę połączyć się telefonem(mirecast). Telefon Moto Z2play. Tv mam połączony do internetu kablem ale wi fi też wlaczone. Na telefonie czasem mi znajduje tv ale w żaden sposób nie udało mi się nic przesłać . Pomożesz ?
 

atlantis2

New member
Jest na Philipsie z poziomu Androida i wtyczek.


Przypominam, że ten TV nie ma Androida! To jest SAPHI TV.


Ja mam pytania.
Oglądasz eleven sport na tym tv? Jeśli tak to jak ?

Ja właśnie nie mogę połączyć się telefonem(mirecast). Telefon Moto Z2play. Tv mam połączony do internetu kablem ale wi fi też wlaczone. Na telefonie czasem mi znajduje tv ale w żaden sposób nie udało mi się nic przesłać . Pomożesz ?


Eleven nie oglądam. Z Miracastem nie mam problemu - łączyłem się z HONOR 9, HONOR 9 Lite oraz Huawei P8 Lite 2017


Być może problem jest właśnie z tym, że masz podłączony kabel Ethernet. Spróbuj odłączyć kabel i włączyć samo Wi-Fi.
 

Rasso2

New member
Ktoś jeszcze może napisać opinie o tym TV?
Jak oglądanie meczów pilki nożnej i szybkich scen filmów? Tv daje rade czy smuzy?
 
Do góry