PHILIPS 55POS9002/12 - słaba jakość w HD

Pingwinek

Banned
Polsat Sport Premium 1/2 (nc+) emituje LM strumieniem 18 Mbps. Największy w Europie.
TVP1/2 strumień 5-6 Mbps. Więc trzy razy mniej informacji w jednostce czasu. 1080i/50Hz.

Jeżeli się nie mylę to niemieckie kanały mają wyższy bit rate ale 720. Co do 18Mbs to jest to jedynie max. Ostatnio przy 6 meczach średnia wartość to ok 9-10.

Wysłane z mojego NX511J przy użyciu Tapatalka
 

janunio

New member
Bez reklam
cyt.: "Jeżeli się nie mylę to niemieckie kanały mają wyższy bit rate ale 720. Co do 18Mbs to jest to jedynie max. Ostatnio przy 6 meczach średnia wartość to ok 9-10. ".
Tu masz monitoring DigitalBitRate : Digital satellite channels bitrate - HOTBIRD 13°E - Polsat Sport Premium 1
Jak widać na LM jest ok. 18 Mbps. Powtarzam: nikt w Europie tak wysoko nie nadaje.
Co innego LE. Pewnie mylisz te rozgrywki.
720p to nieporozumienie. Koszt bitrate ten sam co 1080i a rozdzielczość beznadziejna.
Temat możesz śledzić na satkurier. Polecam.
https://satkurier.pl/news/173967/po...omplecie-aktywnych-stacji.html?news_page_id=1
 

Pingwinek

Banned
Znam wątek i o tych 18mbit przy 6 meczach możesz zapomnieć. Wyraźnie podają średnia jaka jest. 18 jest to max osiągany bardzo rzadko
Co do niemieckich to rozdzielczość niższa ale za to jest to 720p50 a nie z przeplotem.
Nie twierdzę, że obraz na PSP jest zły ale póki leci 6 meczy na raz to obraz nie jest tak dobry jak przy dwóch
 
Ostatnia edycja:

Pingwinek

Banned
Ale dojdzie logo stacji, które..... Chyba nie muszę kończyć. Czy prawidłowe korzystanie z oleda przewiduje oglądanie 8 godzin sportu w sobotę i połowę tego w niedzielę na tym samym kanale?
 
Ostatnia edycja:

Pingwinek

Banned
Więc uznaje, że nie korzystasz normalnie z tv Dlatego też, tak samo jak skrajne i nie przystające do rzeczywistości są testy na wypalanie, tak samo Twój sposób korzystania nie jest żadnym argumentem w sprawie wypalania.
 

Bajerniak

New member
Kupiłem kabel PureLink 2.0 ProSpeed PS3000, jakość premium podłączyłem pod dekoder nc+ i...nie ma żadnej różnicy. Wcześniej miałem stary kabel za 20zł bodajże 1.4.
Jaki z tego wniosek?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pingwinek - a to niby dlaczego ?
Jestem cyborgiem ?
Korzystam tak jak uważam i nie mam zamiaru pisać jak Ty masz korzystać.
 

Pingwinek

Banned
Uściślę swoją wypowiedź. Nie używasz tv tak jak przeciętny Kowalski.
Też mogę powiedzieć, że Fiat 126 to niezawodna jednostka. Jeżdżę nim raz na tydzień 30 minut i nic nie psuje od lat.

Nie kupuję kabli HDMI poniżej 220 zł.
A tak z ciekawości. Czemu akurat 220 a nie 230 czy 240 :grin:

Kupiłem kabel PureLink 2.0 ProSpeed PS3000, jakość premium podłączyłem pod dekoder nc+ i...nie ma żadnej różnicy. Wcześniej miałem stary kabel za 20zł bodajże 1.4.
Jaki z tego wniosek?
Wniosek taki, że NIkodem19 lubi przepłacać :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry