TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

Kludi

New member
Proszę o opinie osoby, które posiadają lub miały dłuższy kontakt z tym modelem, jak sprawuje się Android ? Działa sprawniej niż w starszych modelach?

Generalnie działa spoko jeżeli chodzi o szybkość. Uważaj jednak, jeżeli używasz osobnego amplitunera - TV w ŻADEN sposób nie radzi sobie z wysyłaniem dźwięku DTS do amplitunera - Więc jeżeli zależy Ci na DTS w zwyż na kinie domowym to o tym zapomnij na dzień dzisiejszy, chyba że kupisz osobnego boxa.
 

omnia

New member
Ja już mam kilka miesięcy. Nie mam porównania do starszych modeli ale u mnie wszytko jest ok. Na starcie tylko ustawiłem, że w tle mogą być maks 3 procesy. Wszytkie apki typu Netflix chodzą bardzo dobrze. Tylko cherrytv mam wrażenie, że nie jest płynne tak jak na mi boxie.


Ten post powinien być cytowany przez cały rok odkąd są te modele dostępne na polskim rynku. Cały czas, również na tym forum można natknąć się na opinie, że nowe modele Philipsa trapi ten sam problem co stare, tj. wolne działanie itd. Kiedyś to była prawda, ale Twój post jak najbardziej wyraża, że w tym temacie coś się jednak zmieniło.
 

M.K.

New member
Czy oled803 ma gigowy LAN?

NIe wiem czy to jest powód, ale w 9002 mojego kolegi materiały 4k odtwarzane po kablu potrafią przyciąć zdrowo.

Czy ktoś może się wypowiedzieć czy przełączanie programów zaprogramowanych w tv (tv naziemna lub karta od upc) w tym modelu przełączają się bez zwłoki?
 

ataman76

New member
Czy moglby ktos obiektywnie ocenic jak jest tu z czernia, tzn. cczy wystepuje taka przypadlosc ze przy szybkim rozjasnieniu ekranu czern robi sie szara ? Podobno jest tak w oledach lg z tego roku. a jak jest z plynnoscia i ostroscia obrazu przy sporcie ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprzedawca ten akurat sprawdza wszystkie modle przed wysyłką przy kalibracji właśnie dlatego , żeby nie otrzymywać OPR i zwrotu telewizora.
Ilu wg Ciebie użytkowników ma sprzęt do sprawdzania ?
Ile codziennie wyjmuje Oleda I sprawdza każdy przed wysyłką.

Ale ok. Czekamy chętnie na inne opinie.
 

Kludi

New member
Czy moglby ktos obiektywnie ocenic jak jest tu z czernia, tzn. cczy wystepuje taka przypadlosc ze przy szybkim rozjasnieniu ekranu czern robi sie szara ? Podobno jest tak w oledach lg z tego roku. a jak jest z plynnoscia i ostroscia obrazu przy sporcie ?

Hej. Jestem użytkownikiem POS9002. Nic takiego nie występuje, nic takiego nie zauważyłem ;).
 

M.K.

New member
Podziekowania dla kikiego za sprawne ogarnięcie wysyłki tego tv. Pełna satysfakcja.

Myślicie że jest opcja, aby na tegorocznych 803 działał pilot z zeszłorocznego 9002? Szkoda, że obecny nie ma mikrofonu (ma tylko mały ale jeśli chodzi o zwykła tv to obsługa za jego pomocą kuleje)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Gdy kupujesz nie sprawdzany - wszystko się może zdarzyć.
Przy sprawdzaniu nie możemy wysłać wadliwych modeli bo i tak zwrócą.
Dla niebieskich masz specjalną cenę.
 

M.K.

New member
TV ekstra, znalazłem jednak pewne mankamenty:
- menu laguje, zwłaszcza tv guide (może update andka coś poprawi?)
- LAN po kablu tylko setka (Wifi ac ratuje sprawę)
- niestety filmy 4k tną, zarówno wbudowanym odtwarzaczem jak i innym softem. W buforach kodi też grzebałem i niestety lipa z tym. Jeśli aktualizacja do nowego androida nie poprawi przycinania 4k, to mimo androida do oglądania filmów niezbędny będzie zewnętrzny odtwarzacz sprzętowy :(
- tylko mały pilot ma mikrofon.

Jeśli chodzi o plusy to sam obraz czy odtwarzany czy ze zwykłej tv z kablówki - bajka.
 

djwest

Member
A czy jest ktoś w stanie porównać tego KOTA z LG OLED55E8 ? Chciałem sobie zrobić prezent pod choinkę i mam rebus między oboma nagrodzonymi telewizorami :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są bardzo dobre.
Większe zdecydowanie możliwości ma Philips, Ambilight daje moc radości, wtyczki dają dostęp do tysięcy filmów najnowszy w jakości hd po polsku. większe możliwości multimedialne.
 

JobForACowbo

New member
Czołem,

Dzięki za sporo wiedzy z wątku.
Mam pytanie, czy pod Nvidia Shield TV do grania ten telewizor się nada, bo piszecie, że raczej jest przeznaczony do oglądania. Oczywiście w większości wypadku tak będzie, ale dziecko lubi czasem pograć i zresztą ja też.

Aha, Kiki czy są teraz jakieś promo? Ewentualnie cenę na PM podeślij.


Dzięki.

EDIT:
Czy LG C8 można porównać do przedmiotowego TV? Czy odstaje mu jakoś mocniej?
 
Ostatnia edycja:
Do góry