TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

digipad

New member
Mijasz się z prawda. Oba tv mają matryce 120hz. Oba wyświetlają obraz z DVB-T dvb-c i dvb-s tak samo. Czyli przyjmują sygnał w 50/60hz i wyświetlają go na matrycy z natywnym 120hz z poprawia zamiast na 4500ppi czy ile tam sobie marketingowo napisza.
Kwestia tego że LG jest wstanie przyjąć 120fps choć nie wiem czy po HDMI czy po streemie to mało mnie to interesowało zwłaszcza że nie ma jeszcze takiego źródła sygnału. Reasumującntak w uproszczeniu oba są 120hz i oba przyjmują sygnał 60hz bo innego nie ma.
Wytłumaczyłem czy nadal nie ?
Dziękuję kolego za wyjaśnienie. Tak zapytałem, bo na ceneo widziałem takie dane i pomyślałem, że słabo to wygląda względem LG. Ale skoro nie ma sygnału większego niż 60hz na Tv, to nie ma to większego znaczenia.
PS. Pamiętam jak w zeszłym roku kupowałem TV to na forach zachęcali, żeby do sportu, gier i kina akcji kupić Tv z matrycą minimum 100hz.
 

godeath

New member
Telewizor jest naprawdę fajny i wart swoich pieniędzy. Po drobnych modyfikacjach Android TV chodzi naprawę szybko. Miałem mega dylemat czy LG B8 ale otwarty system mi osobiście bardziej przypadł do gustu.

Moja sztuka ma problem z bandingiem ale Kiki bezproblemowo zgodził się na wymianę.
 

sajmer

Member
I połowę mniej funkcjonalny
I vero 4k kosztuje 300pln ? Nie widzę w takich cenach.

A shielda widzisz za 600pln ? Będziemy się tak pstrykać teraz ??
Uważam , że do oglądania filmów z KODI Vero 4k czy nowy Vero 4K+ jest najlepszym wyjściem , Shield ma trochę inne zastosowania niż tylko oglądanie filmów :)
 

Pingwinek

Banned
A shielda widzisz za 600pln ? Będziemy się tak pstrykać teraz ??
Uważam , że do oglądania filmów z KODI Vero 4k czy nowy Vero 4K+ jest najlepszym wyjściem , Shield ma trochę inne zastosowania niż tylko oglądanie filmów :)
Co chwilę jest za około 700 i to z padem Więc dawanie około 600 pln za vero jest kompletnym nieporozumieniem. To co zrobi Vero zrobi shield, plus ma wiele innych możliwości. Pomijam fakt, że nawet ciężko znaleźć Vero do kupienia.
Jednak każdy kupuje to co mu odpowiada.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma lepsze wyposażenie, zdecydowanie więcej aplikacji, ambilight, świetne przejścia tonalne.
Obydwa są w specjalnej cenie dla niebieskich i to z pakietem.

Oled Philips 55 803 właśnie wjechały, jeszcze są z pakietem.
Cena 6999 zł
Kalibracja gratis
Wtyczki gratis
Zestaw Hue ( za 800 zł )
Dostawa gratis

A 55C8 trzeba czekać bo produkcja będzie wznowiona w środę.
Cena 6599 , kalibracja profesjonalna gratis, dostawa gratis
I zwrot kasy gotówką z LG Polska 200 zł
https://www.strefalg.pl/zwrotnakonto/regulamin.pdf
Tylko te firmy mają towar z LG POlska z Cashback.
 

Kiget

New member
Ma lepsze wyposażenie, zdecydowanie więcej aplikacji, ambilight, świetne przejścia tonalne.
Obydwa są w specjalnej cenie dla niebieskich i to z pakietem.

Oled Philips 55 803 właśnie wjechały, jeszcze są z pakietem.
Cena 6999 zł
Kalibracja gratis
Wtyczki gratis
Zestaw Hue ( za 800 zł )
Dostawa gratis

A 55C8 trzeba czekać bo produkcja będzie wznowiona w środę.
Cena 6599 , kalibracja profesjonalna gratis, dostawa gratis
I zwrot kasy gotówką z LG Polska 200 zł
https://www.strefalg.pl/zwrotnakonto/regulamin.pdf
Tylko te firmy mają towar z LG POlska z Cashback.


Co wchodzi w skład zestawu HUE i czy można z niego zrezygnować?
 
Do góry