Wielkie Wow staje się faktem. Philips wspaniały - 55 oled 803 wjechał i już nie wiele zostało . Testujemy Philips 55OLED 803 .

Pingwinek

Banned
Vincent z hdtvtest o tym mówi więc raczej nie ściemnia.
Podrzucisz link? Bo kiki sam nie wie co pisze. Użytkownik napisał wyraźnie, że ten mu zapewniał, iż matryca jest z 2018. Po czym kiki powołuje się na kogoś, a nowe matce mają być" na dniach"
Dodam że mamy koniec września.
 
Ostatnia edycja:

Plichacz

New member
Nie wiem co miał kiki na myśli, ale raczej sajmer źle odebrał jego wypowiedź (jako skrót myslowy) bo jesli powiedział "model 2018" ta akurat jest poprawna.
Faktem jest, że model 873 to model z 2018r ale z matrycą z 2017!
Dopiero modele 803/903 (również model 2018) mają matrycę 2018.
Jeśli sajmer uważał, że "model 2018" = matrycą 2018 to niestety ale w przypadku 873/973 tak nie jest. Nie wiem jakie padło pytanie, ale wygląda to na nieporozumienie.
 

Pingwinek

Banned
Jeśli sajmer uważał, że "model 2018" = matrycą 2018 to niestety ale w przypadku 873/973 tak nie jest. Nie wiem jakie padło pytanie, ale wygląda to na nieporozumienie.

Wszystko zaczęło się od wypowiedzi digipad"873 ma matrycę z 2017 r. taką jak model 9002, pewnie m.in. dlatego jest tańszy"


Po czym sajmer napisał też jasno "No to mnie zaskoczyłeś bo kupując 873 Kiki zapewniał mnie, że to model 2018 :)"

Odpowiedz kikiego "Matryce produkuje się na bieżąca i do modeli wyprodukowanych w 2018 wkładane są matryce 29018."

Więc o nieporozumieniu nie ma mowy
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie jest odpowiedź byle kogo ale do sierpnia Marcin Kubiszak był marketing manager LG Polska. Więc to bezpośrednie źródło.
Obecnie jest marketing manager w Toshibie.
Więc o nieporozumieniu nie ma mowy.
 

digipad

New member
Czyli jak teraz zamówię TV u Kikiego, to otrzymam z matrycą z 2018 r., gdzie jest lepsze zabezpieczenie przed wypaleniem?
A może matryca będzie wyprodukowana w 2018 r., ale w starej technologii, czyt. z gorszymi parametrami niż w TV Oled 803?
 
Ostatnia edycja:

Pingwinek

Banned
To nie jest odpowiedź byle kogo ale do sierpnia Marcin Kubiszak był marketing manager LG Polska. Więc to bezpośrednie źródło.
Obecnie jest marketing manager w Toshibie.
Więc o nieporozumieniu nie ma mowy.
Prywatne rozmowy nie potwierdzone oficjalnym info są tyle warte co nagrania u "Sowy i przyjaciół"

Czyli jak teraz zamówię TV u Kikiego, to otrzymam z matrycą z 2018 r., gdzie jest lepsze zabezpieczenie przed wypaleniem?
A może matryca będzie wyprodukowana w 2018 r., ale w starej technologii, czyt. z gorszymi parametrami niż w TV Oled 803?
Jak widzisz na proste pytanie nie dostałeś odpowiedzi od Pana Kiki.
Dodam, że sajmer mówił o zakupionym już 873 a nie , iż ma zamiar nabyć.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pingwinek:
"Prywatne rozmowy nie potwierdzone oficjalnym info są tyle warte co nagrania u "Sowy i przyjaciół"

Głupie uwagi zachowaj dla siebie - trzymaj się regulaminu.
 

Pingwinek

Banned
Pingwinek:
"Prywatne rozmowy nie potwierdzone oficjalnym info są tyle warte co nagrania u "Sowy i przyjaciół"

Głupie uwagi zachowaj dla siebie - trzymaj się regulaminu.
Uwaga głupia dla jednych, mądra dla innych. Jest to fakt. Informacja na gębę zawsze jest mało wiarygodna
Dalej nie odpowiedziałeś na proste pytanie o 873
A straszyć banem to już pisałem kogo możesz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry