Philips 32pfl5322

woncker

New member
Przejżawszy wiele ofert, w końcu natrafiłem na ten telewizor. Słyszałem, że Philipsy to dobre TV, a ten dodatkowo wyposażony jest w Pixel Plus HD, funkcję którą wszyscy zachwalają. W ofercie kosztuje 2599 zł, czyli jak dla mnie odpowiednio. Będę go używał do odbioru sygnału w 50% ze zwykłej anteny (mam wzmacniacz sygnału), 40% z xbox'a 360 i w 10% z PC do oglądania filmów. Czy jest to dobry wybór za te pieniądze? Proszę, nie piszcie że mogę dopłacić parę stówek i mieć lepszy, bo nie mogę dopłacić i już... Max siana to 2700zł i nic więcej nie zamierzam dopłacać. Zastanawiałem się też długo nad Panasonic'iem TX-32LX60P, ale nie wiem, który z tych dwóch jest lepszy... Wizualnie bardziej podoba mi się Philips, ale wiem, że to nie najważniejsze. Jak uważacie?
 

Romanoff

New member
Akurat wybierając z pomiędzy tych dwóch to zdecydowanie lepszy bedzie Philips, aczkolwiek musisz sobie zdać sprawę że system Pixel Plus, który jest w tym tv to najbardziej podstawowa wersja tego systemu.Poprawi ona przede wszystkim ostrość oraz kolorystykę.Natomiast nie poprawi płynności.Do 2700 to dosyc mocna oferta.
Pozdrawiam
 

woncker

New member
Dzięki za info.A cz to nie jest czasem tak, że Pixel Pus HD działa tylko w sygnale HD? Bo jak tak, to kiepsko, bo w ogóle nie poprawi mi sygnału SD...
 

Romanoff

New member
woncker napisał:
Dzięki za info.A cz to nie jest czasem tak, że Pixel Pus HD działa tylko w sygnale HD? Bo jak tak, to kiepsko, bo w ogóle nie poprawi mi sygnału SD...

Każda kolejna,nowsza wersja Pixel Plus posiada funkcje poprzednich wersji, tak więc poprawia ona także sygnał SD.

Pozdro
 

woncker

New member
No to bardzo dobrze, bo juz się bałem... :) Dzisiaj pojadę do sklepu go zobaczyć i bardzo możliwe, że zakupię ten sprzęt... Szkoda, że nie zrobiłem tego wcześniej, bo jeszcze wczoraj w top markecie był za 2319 zł, a dzisiaj jest tam już za 2499...
 

woncker

New member
Widziałem go w RTV EURO AGD i nie było źle. Nadawali sygnał analogowy z satelity, który nawet na modelach za duuuużo więcej siana był rozmyty i niedokładny. 2 telewizory obok stał Panasonic TX32LX60P, i moim zdaniem Philips grał lepiej... Kolory mniej więcej podobne, czerń na korzyść Philipsa, a kiedy spojrzałem na logo stacji, to na Panasonicu było dziwnie poszarpane. Nie wiem, czy tv były na ustawieniach fabrycznych, czy też może ktoś namieszał w ustawieniach na korzyść np. Samsungów, a na niekorzyść np. Sharpów, ale moim zdaniem ten Philips wypadał dobrze na tle większości telewizorów, które tam stały. Niestety nie mam pojęcia, jakby to wyglądało u mnie, ale jestem prawie pewien, że mój sygnał byłby lepszy. W HD zapewne miodzio, niestety nie miałem okazji sprawdzić.
 

US3R

New member
Kurcze tez sie zastanawiam i nie wiem co wybrac PHILIPS 32PFL5322 czy Panasonic TX-32LE7P? Jak na zlosc nigdzie w sklepie nie bylo tego Philipsa, zebym sprawdzil, natomiast widzialem Panasonica i powiem, ze w porownaniu z Sony, Daewoo, Sharpem i kilkoma Samsungami jakie staly w sklepie, ten wlasnie Panasonic najbardziej przypadl mi do gustu, akurat lecialo w sklepie demo z DVD i jakosc obrazu jak i kontrast, wedlug mnie byla na nim najlepsza. Moze ktos porownywal te dwa TV, ktore podalem i cos doradzi?

Pozdrawiam
 
Do góry