Philips 47PFS7109 - opinia

PooH77

New member
Zakupiłem ten TV 4 lata temu. Od początku same problemy, soft beznadziejny, wiesza się, działa jak chce. Samoczynnie przełącza kanały, wyłącza się, zawiesza dźwięk. Wyskakujące co kilka minut "ARC aktywne" przeszkadza w oglądaniu. Wychodzenie z aplikacji (Netflix, YT), SmartTV dość często po prostu się nie włącza.

Tragiczny sprzęt, wyrzucone w błoto ponad 3000 pln, za radą Kikiego.

Mało tego, gdziekolwiek nie umieściłbym podobnego wpisu (uczciwego, zresztą, niczego nie naciągam ani nie wymyślam) to jest on usuwany. Taka polityka firmy, widocznie...

Badziew, nie polecam nikomu, nigdy więcej Philipsa.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Zakupiłem ten TV 4 lata temu. Od początku same problemy, soft beznadziejny, wiesza się, działa jak chce. Samoczynnie przełącza kanały, wyłącza się, zawiesza dźwięk. Wyskakujące co kilka minut "ARC aktywne" przeszkadza w oglądaniu. Wychodzenie z aplikacji (Netflix, YT), SmartTV dość często po prostu się nie włącza.

Tragiczny sprzęt, wyrzucone w błoto ponad 3000 pln, za radą Kikiego.

Mało tego, gdziekolwiek nie umieściłbym podobnego wpisu (uczciwego, zresztą, niczego nie naciągam ani nie wymyślam) to jest on usuwany. Taka polityka firmy, widocznie...

Badziew, nie polecam nikomu, nigdy więcej Philipsa.

Ten model raczej nie jest już dostępny. Nie mniej jednak dzięki za Twoją opinię.
 

PooH77

New member
Masz rację, nie jest dostępny, jednak skala probłemów związana z tym TV jest tak duża, tak irytująca, że musiałem w końcu się uzewnętrznić w miejscu, w którym mnie do tego modelu namówiono. Wszędzie indziej moje wpisy są kasowane, co, oczywiście, świadczy o "załatwianiu" problemów przez firmę. Dziś przelała się w zasadzie skala goryczy. Nie mogę uruchomić SmartTV, czarn ekran błyśnie i to tyle. Po odłączeniu "sprzętu" od sieci i ponownym jego uruchomieniu Smart pojawia się, jednak bez połączenia sieciowego, które to odtwarzam sam i...tyle. Wszystko znika i od nowa ten sam problem. Śmieć i tyle.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Niestety , za słaby procek i za mało ramu sowje robi dlatego te modele i podobne nie działały płynnie jak powinny działać
 

PooH77

New member
Pewnie tak, natomiast sam soft jest tak tragiczny, że aż mnie trzęsie. Jak można było coś takiego wypuścić na rynek?!? A ja, głupi, dałem się namówić. Wiesz, nie zapamiętywanie ustawień sieciowych, wyłączanie się samoczynne, dźwięk bez obrazu po wyłączeniu TV pilotem... I wiele innych akcji...
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Pewnie tak, natomiast sam soft jest tak tragiczny, że aż mnie trzęsie. Jak można było coś takiego wypuścić na rynek?!? A ja, głupi, dałem się namówić. Wiesz, nie zapamiętywanie ustawień sieciowych, wyłączanie się samoczynne, dźwięk bez obrazu po wyłączeniu TV pilotem... I wiele innych akcji...

Rzeczywiście sporo "atrakcji" :/. Czy nie zgłaszałeś tego typu problemów jak TV był na gwarancji? Nie sądzą, że wszystko pojawiło się po ostatniej wersji softu (gdzie TV dostał wsparcie SW przez 4 lata). Jeżeli zgłaszałeś na infolinii, to nie rozwiązali Twoich problemów przez ten cały okres?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
1. Jeśli kasowane są wypowiedzi to tylko takie które niezgodne z regulaminem i zawsze tak będzie.
2. Nie pamiętam zgłoszeń .
3. Do wyboru było kilka różnych modeli i wybór zawsze dokonywany jest samodzielnie.

Zdecydowana większość osób kupującą ten model była i chyba jest bardzo zadowolona tak wynika z opinii:

Kupiłem go po przejrzeniu testu na hdtv.com.pl. Przy okazji dowiedziałem się o wielu rzeczach w sprawie jakości obrazu. Jestem zadowolony z tego, skalowanie jest świetne, szczególnie z daleka. Jakość dźwięku równie rewelacyjna mimo zastosowania dość dziwnego i niesymtrycznego układu głośników. Działa dużo szybciej niż zeszłoroczne modele, kanały przełączają się normalnie, z menu smarta korzysta się równie wygodnie. Ambilight robi rewelacyjny efekt w czasie oglądania.


===========================================================

Genialny w każdym calu telewizor! Nowość na rynku i to w takim stylu. Obraz, dźwięk, odświeżanie, 3D, ambilight - no wszystko działa świetnie. Do tego ten design - piękny telewizor. Polecam go każdemu.



===========================================================
https://www.ceneo.pl/30057495/opinie-2
 
Do góry