PHILIPS 49PUS6561 czy cos innego?

hunter11

New member
Szukam tv w rozmiarze 49-55 cali, do 2500-2600zl. Chciałbym by miał 4k. Myślałem na tym modelem philipsa (PHILIPS 49PUS6561) ze względu na matryce 120hz. Znalazłem jeszcze coś takiego: SAMSUNG LED UE50MU6172 oraz Sony KD-55XE7005. TV będzie służyć głownie do grania na konsoli oraz oglądania filmów.

A może coś innego w tej cenie? Pomoze ktoś ??
 

hunter11

New member
Philips wygląda dobrze tylko czytałem duzo negatywnych opinii na temat jego trwalosci czy serwisie.. I troche sie boje go kupować szczerze powiedziawszy po tym co wyczytałem o nim i innych modelach.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Philips wygląda dobrze tylko czytałem duzo negatywnych opinii na temat jego trwalosci czy serwisie.. I troche sie boje go kupować szczerze powiedziawszy po tym co wyczytałem o nim i innych modelach.




Jestem takiego samego zdania , nie czytać bzdur !!! Bo tobie może pasować a innej osobie nie i piszą bzdety , zresztą masz prawo zwrócić w ciągu 14 dni jak ci się nie spodoba


SAMSUNG UE50MU6172 i Sony KD-55XE7005 sa na panelach 60Hz
 
Ostatnia edycja:

hunter11

New member
Po 2 tygodniach raczej nie stwierdze tego co ludzie pisza.. Ze kurz pod matryca sie zbiera i serwis nic z tym nie robi itp

A co o tym sadzicie? PANASONIC LED TX-50EX700E
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Po 2 tygodniach raczej nie stwierdze tego co ludzie pisza.. Ze kurz pod matryca sie zbiera i serwis nic z tym nie robi itp

A co o tym sadzicie? PANASONIC LED TX-50EX700E


Co wy z tym kurzem ?? To myślisz że każdy model philipsa zbiera kurz ? Być może ktos kupił i miał wadliwy egzemplarz i po czasie nazbierał się kurz , Druga sprawa ; jak wiem nowsze modele miały już poprawiony problem ze zbieraniem kurzu .. Ja cię przekonywac nie będę , kupisz co ci pasuje
 

hunter11

New member
A ten: panasonic tx 50ex700e?

I czy bedzie duza roznica miedzy 60hz a 120? Przy graniu na ps4, ogladaniu filmow?

Aktualnie w sypialni mam samsunga ue48j6300 i calkiem spoko jest, poza wolnym dzialaniem smart tv.
 
Ostatnia edycja:

yabol

New member
W sumie podepnę się pod temat.
Po przeglądnięcu forum chyba na placu boju zostały te dwa tv (TX-50EX700E i 49PUS6561) ale dalej nie mam pomysłu co lepsze.
Co do philipsa to chyba lektura wątku na tym forum odnośnie kurzy w tym modelu trochę mnie zmartwiała i powstrzymuje przed jednoznaczą decyzją i nie za bardzo rozumiem czemu miały to by być bzdury jak to ktoś wspomniał.
Chciałbym kupić tv na kilka najbliższych lat a biorąc pod uwagę że mieszkam w krakowie to się okaże że podziała do zimy a pożniej będę się bawił w reklamację.

Karol jakie to są nowsze wersje modelu 6561 i jak by można to sparawdzić ze coś było poprawine ?
 

hunter11

New member
@yabol Ja odpuscilem Philipsa ze wzgledu wlasnie na awaryjnosc i serwisowanie. Panasonic tez odpadl ze względu na słabo działający smart tv, działał dość mozolnie. Kupilem Soniacza (dokładny model: SONY LED KD-55XE7096), generalnie podobno bardzo fajny w tej cenie, matryca VA, bardzo niski input lag.
 

jasssu

New member
Ten Philips był awaryjny dawno temu. To model, który był przewidziany do produkcji na dwa lata i pierwsze modele faktycznie grzeszyły ponadprzeciętną awaryjnością. Philips jednak wyciągnął wnioski, tak więc nie byłby to zły wybór. Poza tym janunio w zasadzie dobrze określił temat.
 

janunio

New member
Bez reklam
To optymalny TV 100 Hz natywne 400 NIT, znakomity
IPS . Od lat nic lepszego nie ma w tej cenie na rynku. To dlatego ten kultowy model jest w produkcji 3 lata.
Kiler konkurencji. I tyle.
 

remol_c

New member
Philips jest spoko pod warunkiem że masz DUŻO szczęścia i trafisz akurat na idealny egzemplarz. Mój niestety taki nie jest po roku pojawił się kurz, TV w serwisie 2 tygodnie, wrócił z odmową naprawy + rysami na obudowie i odstającą u góry obudową, a wieczorem jak się okazało to jeszcze z zepsutym przez serwis ambilightem. Ponownie złożyłem reklamacje ale zakładam że nie będzie łatwo.

Jak producent nie potrafi ogarnąć serwisu to nie warto kupować sprzętu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten model nie jest już w sprzedaży. Nowe modele nie mają problemu z kurzem.


remol_c- Podaj proszę nr zlecenia.
Sprawdzimy co się da zrobić.
 

remol_c

New member
ten model nie jest już w sprzedaży. Nowe modele nie mają problemu z kurzem.

Remol_c- podaj proszę nr zlecenia.
Sprawdzimy co się da zrobić.
[#7780527] [#7781033]
Philips za bardzo nie przejął się sposobem załatwienia przez serwis mojej reklamacji (czyli uszkodzenia zamiast naprawy). Odpisali mi że mam sam we własnym zakresie sprawę załatwić w serwisie. Czekam teraz na co mi odpisze serwis.

Jeżeli nowe modele rzeczywiście nie mają problemu z kurzem to spoko, ale z tego co piszesz wynika że mój model ma wadę fabryczną co za tym idzie producent powinien mój egzemplarz wymienić na taki bez tej wady (lub chociaż by naprawić) a nie zasłaniać się warunkami zewnętrznymi.
 

smartf0x

New member
@Kiki - mnie pisałeś dokładnie to samo, szkoda że od 3 tygodni nie raczyłeś odpisać.

@remol_c - jeżeli pomoc będzie wyglądać tak jak u mnie to lepiej zacznij działać na własną rękę, albo poczekaj na to co mi odpowie rzecznik. Dzisiaj byłem, niestety w Katowicach rzecznik jest do 24 sierpnia na urlopie. Idę w poniedziałek i dam znać czego się dowiedziałem.
 
Do góry