Philips 65OLED873

woland1980

New member
Cześć,

Znalazłem ten wątek gdyż znalazlem owe 65 cali w dobrej cenie i zastanawiam się z perspektywy czasu czy inwestycja ok 6k pln w ten model ma sens. Będę wdzięczny za informacje.

Pozdrawiam!
 

woland1980

New member
Tak. Leżak magazynowy. Są dwie sztuki widzialem wczoraj. Nie odpalane 24h gwarancji. Ale to nadal 6k. Więc moje pytanie poza ambiligtem androidem i całą oledowością:) to czy za tv z matrycą z 2017 (jak rozumiem) ma sens w tych pieniądzach i czy np. Lg65c8 nie będzie jakos znacząco lepszy...

Dziękuję za pomoc. Przesiadam się z plazmy 60 LG (super dziala - jedyne co to biale wypalenia na bokach matrycy) i nic poza Oledem raczej w gre nie wchodzi. Pytanie czy to czas i czy to ok model.
 

Rodrik_AR

New member
Daj sobie spokój z TV z przed dwóch lat za te pieniądze. (6k)
Stary procesor, który ma problem z androidem, starsza matryca itd..
Poszukaj dobrej oferty na TV Oled z tego roku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz :
Sony 65Xf9005
TCL 65X815 Qled , z soundbarem Onkyo, LCD przyklejany na szybę gdzie sam wybierasz ceny.Podaj proszę maila to wyślę Ci cały program.
Sony 65xg9505
LG 65SK 9800
 

diodes

New member
Witam tak dla ciekawskich po 18 miesiącach na ekranie pojawiły się wypalenia. TV używany jak TV bez jakiś przegięć. Trochę się zawiodłem ale serwis Philipsa okazał się lepszy niż mógłbym pomyśleć. TV poszedł na serwis mimo koronowirusa po tygodniu decyzja bez żadnych problemów o wymianie na nowy, właśnie idzie do mnie nowiutki 65OLED804 tak że szacunek dla Philipsa no i nowa gwarancja na 2 lata. Mam nadzieję że trochę poprawili matrycę Oled i ten się tak szybko nie wypali bo obraz jest piękny innego sobie nie wyobrażam już.
 

sajmer

Member
Witam tak dla ciekawskich po 18 miesiącach na ekranie pojawiły się wypalenia. TV używany jak TV bez jakiś przegięć. Trochę się zawiodłem ale serwis Philipsa okazał się lepszy niż mógłbym pomyśleć. TV poszedł na serwis mimo koronowirusa po tygodniu decyzja bez żadnych problemów o wymianie na nowy, właśnie idzie do mnie nowiutki 65OLED804 tak że szacunek dla Philipsa no i nowa gwarancja na 2 lata. Mam nadzieję że trochę poprawili matrycę Oled i ten się tak szybko nie wypali bo obraz jest piękny innego sobie nie wyobrażam już.

Ja posiadam 65OLED873 i też mam wypalenia ale dałem dupy i tego nie zgłosiłem w maju skończyła się gwarancja - nie są jakieś upierdliwe widać delikatnie szczególnie na czerwonym tle - są to 2 poziome linie - chyba od TVN24 bo oni mają te paski wściekle żółte, ale trochę lipa :)
 
Do góry