Philips 65OLED873

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Philips 873 ma matrycę z 2017r.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Plichacz

New member
Dziękuję.
Kurcze "szkoda", wstępnie brałem pod uwagę C8, później zainteresowąłem się 873 i ku niemu sie skłaniałem tym bardziej, że jest tańszy. Ale teraz to już sam nie wiem, matryca 2018 ma niby lepsze zabezpieczenie przed wypaleniem i na tym mi własnie zależało. Czy to działa i czy lepiej zabezpiecza to już inna sprawa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spać spokojnie. Wszyscy którzy kupili bez wyjątku są zachwyceni Philipsem.
Jeśli nie korzystasz z telewizora jak z monitora - nic mu nie grozi.
 

sajmer

Member
.... panele produkowane po 2016 roku mogą przepracować aż 100 000 godzin. Po tym czasie jasność może spaść o 50%. Myślę, że ta informacja raz na zawsze pogrzebie mit o problemach z trwałością OLED’ów. Mit, który powtarzany jest jak mantra przez niektóre osoby. Przy 6 godzinach dziennie mamy aż 16 500 dni, czyli prawie 45 lat pracy, zanim matryca się zużyje.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Tylko tu nie chodzi ludziom o spadek kontrastu czy jasności tyko o powidoki i wypalanie się panelu. To są dwie różne sprawy.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Temat dotyczy Oled 65 873.
Pokaż proszę .
Informujemy każdego jak powinien korzystać z telewizora żeby uniknął problemów z wypaleniem.
Trzymaj się proszę tematu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trzymaj się proszę tematu.
Jeśli ktoś chce Oleda jako monitor to może sobie odpuścić.
Jeśli ktoś chce korzystać jako z telewizora to dostaje najlepszy aktualnie obraz na rynku światowym.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oledów produkuje się obecnie już kilka milionów rocznie i nie słyszałem o akcji wyrzucania na śmietnik LG, Philipsa, Loewe, Panasonica, Vizio, Toshiba, ani teraz, ani rok temu , ani 5 lat temu kiedy nie były jeszcze dobrze zabezpieczone.
Od innych spraw pomocy klientów w potrzebie są odpowiednie serwisy.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Temat dotyczy Oled 65 873.
Pokaż proszę .
Informujemy każdego jak powinien korzystać z telewizora żeby uniknął problemów z wypaleniem.
Trzymaj się proszę tematu.


Nie rozumiem twoich słów ??? To po co ja kupuję telewizor ? takiego np oleda .On ma chłopie działać a nie się wypalać i kogo to obchodzi jaki kanał oglądam i ile czasu , Piszesz że w branży jesteś ponad 35 lat ? To zachowuj się jak prawdziwy fachowiec , Daje przykładowo 10.000 zł za super oleda i mam go nie użytkować według swojego upodobania ? Bo matryca się wypali ? Wiesz pan co panie "kiki" czasami czytam te pana posty i czasami sam się gubisz w swoich zdaniach !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dobrze się czujesz .?
Napisałem gdzieś że musisz kupić Oleda ?
Kupuj co chcesz i gdzie chcesz to wolny kraj.
 

browar1000

New member
Nie rozumiem twoich słów ??? To po co ja kupuję telewizor ? takiego np oleda .On ma chłopie działać a nie się wypalać i kogo to obchodzi jaki kanał oglądam i ile czasu , Piszesz że w branży jesteś ponad 35 lat ? To zachowuj się jak prawdziwy fachowiec , Daje przykładowo 10.000 zł za super oleda i mam go nie użytkować według swojego upodobania ? Bo matryca się wypali ? Wiesz pan co panie "kiki" czasami czytam te pana posty i czasami sam się gubisz w swoich zdaniach !!!

Facet gadasz głupoty.Nikt Ci nigdy nie mówi jakich kanałów masz nie oglądać.Tylko trzeba czytać instrukcje.Po drugie z innej beczki kupujesz samochód i w instrukcji napisane lać olej taki i taki ,sprawdzać stan itd.Z twojej gadki wynika że nikt nie będzie Ci mówił jakiego oleju będziesz używał i lejesz rzepakowy (też olej) i co?Kupujesz samochód za 50 tys nikt Ci nie może powiedzieć nic bo ty lałeś olej, a olej to olej.To tak w skrócie.Po trzecie jak powiedział kiki nikt nikogo nie zmuszał do kupna.Ja swojego oleda 55c8 kupiłem za 7600 z soundbarem( nie u kikiego) i nie marudzę że mi się wypali czy coś.Po prostu wiem o co chodzi jak padnie po gwarancji i naprawa nie opłacalna to kupię drugiego oleda 65 cali,z oleda już się nie wyleczę.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Oled

Kiki to bardzo dobry człowiek tego forum i proszę go nie obrażać ani dziwnych postów nie pisać.
A co do tego ze proponuje oledy to są one coraz lepsze pod względem wypalen ale to nie oznacza ze każe kupić każdy obywatel tego forum ma wybór czy led czy oled ja najchętniej bym chcial oleda ale wersji takiej jak led 75 tylko poprostu mnie nie stać jeśli bym posiadał 35 tys kupuje od kikiego oled lg c8 77 i tyle😊
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philip Android 8,0 będzie w 44 tygodniu do modeli 2018.
Do modeli 2017 miesiąc później , a do modeli 2016 pod koniec roku.
 
Do góry