Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie tak, nie możesz podawać słabego bitrate dla dobrego modelu.
 

Gimly

Member
Zaraz wysle filmik z Eurowizji krecony telefonem :-(
Ale obraz byl bardzo dobry :)
 
Ostatnia edycja:

aadik1

New member
Widać
A jak czerń oraz równość podświetlenia
Sam system android
Szybkie sceny np. filmy i piłka nożna
Czyli takie +oraz - tego tv
 

Gimly

Member
Czern jest lepsza niz w moim poprzedniku tez z matryca Va, jak najbardziej na plus (jedna z mocnych stron tego tv)
Podswietlenie - OK
System Android, (wczesniej mialem Panassonic z ichniejszym systemem), chyba juz teraz nie kupilbym telewizora bez Androida - szybko, plynnie, cicho, intuicyjnie i do tego pilot za to 3 x plus
Jezeli chodzi o ta plynnosc i filmy akcji...
"..mam odczucie takie ze niektore sceny procesor nadaza przerobic i jest super... niektore na polgwizdka i jest wrazenie ze oczy nie ogarniaja (jakbys okulary 3D wlozyl i lapiesz ostrosc oczami, poprostu oczy biegna za obrazem aby zlapac scenie), tak samo jest przy pilce noznej... "
Tylko to wszystko zalezy od nadawcy juz teraz mi sie wydaje...
Tak jak pisalem... napisze po Finale LM opinie nie tylko moja ale tez grono innych ogladajacych ze mna...

ale to nie jest tak ze odradzam ten telewizor on kosztuje 3199 zl tyle za niego dalem... jak ktos jest wstanie dac 6-8 tys za tv no to wiadomo... :)
 
Ostatnia edycja:

m0ck

New member
@Gimly
A jak oceniasz płynność ruchu względem starego Panasonica z matrycą 100Hz? Lepiej/ gorzej?
 

Gimly

Member
Panassonic byl 40" wiec... no porownanie slabe, i obraz nie byl tak ostry wiec ta plynnosc wydawala sie lepsza
A tu 55" uhd i czlowek widzi kazdy wlosek osobno na glowie, ale wiadomo jak kreci nia to to ucieka :)
 

jonus

New member
Witam,
Ja też od wczoraj posiadacz 55". Na razie przyzwyczajam oczy do takiego dużego ekranu. Jak poprzednik też miałem 40".

Jak na razie to powiem tyle, że ciężki i trochę gruby pilot a głośniki w tym TV takie średnie....
 

Gimly

Member
Piłka nożna 😉
 

Attachments

  • 20180509_191415.jpg
    20180509_191415.jpg
    67,9 KB · Wyś: 340

Gimly

Member
Wyglada to tak, na moje oko... ze jest troche jak w aparacie, a mianowicie... obraz, gdy kamera zwalnia zaczyna szybko lapac ostrosc (taka dobra ostrosc), kamera sie zatrzymuje i jest obraz super (mowie tu o morawie), gdy kamera przesuwa sie z lewa do prawa za pilka obraz ciagle czeka az sie ustabilizuje i szuka tej ostrosci (sa bardzo duze roznice, w Panassonicu tak nie bylo), podobnie jest z pilkarzami chociaz oni sa mniejsi, ale tez nie jest tak ze jak zawonik biegnie to jest kometa, nie...!
Widac ze telewizor probuje to wszystko wyostrzyc i uplynnic jak najlepiej moze (stara sie bidulek :D )... Panassonic nie mial takiej ostrosci i nie mial takiej czerni w obrazie, jak w tym Philipsie... jak wezme i zmiejsze utsawienia zeby ten obraz byl bardziej rozmyty to naturalnie ta plynnosc sie poprawia (bo poprostu nie szuka ciagle tej "super" ostrosci) i niewiem jak by wygladal Panassonic w 55", czy by ogarnial temat tak samo.
Na przykladzie zdjecia ponizej ta murawa u gory jest tak jak podczas ruchu tak samo pilkarze ... a nim nizej (czyli jak kamera zwalnia) tym telewizor zaczyna wiecej pokazywac, stopniowo, od zielonej maty po mate z kilkoma robaczkami po cala horde robaczkow az po trawe (kamera sie zatrzymuje)... no i wlasnie tak jest...
W Panassonicu obraz sie tak bardzo nie zmienial ciagle byl jakby po srodku tego (czyli do Czarnoskorego Pana w czerwnym), wiec nie mialo sie odczucia takiego ze teraz jest ostre a teraz nie.

Musze przyznac ze Gralem w PES2017 na PS3 i padal deszcz podczas meczu i nie widzialem wogle pilki... jak deszczu nie ma wszystko jest wporzadku..
 

Attachments

  • 20180509_191320.jpg
    20180509_191320.jpg
    67,9 KB · Wyś: 301
Ostatnia edycja:

Bartezzo1987

New member
Pamiętaj, że opcji wyostrzania używa się z umiarem ponieważ ta opcja to tak naprawdę filtr nakładany na obraz i może pogarszać ogólną jakość.
 

Gimly

Member
Wiem, ogolnie czekam az ktos mi podpowie jak skonfigurowac te tv...
Ostrosc mam 5/10, kontras 70/100, kontrast dynamiczny 70/100 ...
 

aadik1

New member
A są jeszcze jakieś inne polepszacze obrazu , może one
Coś poprawią
Na pewno przejście z 40 na 55 cali przy tym samym sygnale to pogorszenie
No ale wiadomo technika też musi trochę pomóc lub przynajniej nie pogarszać
 
Do góry