Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Ceberebek

New member
Mam najnowszą i u mnie działa(TV 8303).
Tyle że co jakiś czas trzeba TV zrestartować z wtyczki jak zaczynają się problemy z wejściami HDMI.
 

bumtarara

Member
Prawdopodobnie soft bo dziś włączając tv brak obrazu a głos jest i to nie tylko z dekodera ale i z anteny siatkowej, szlag mnie trafia....odkąd mam lcdki nigdy nie miałem problemu z wyświetlaniem obrazu a były to LG, kupiłem sobie Philipsa i zaczynam żałować moje zdrowie psychiczne jest ważniejsze
 

palecbeckham

New member
Spróbuj zrestartować telewizor z "wtyczki" i sprawdź czy działa "lampka nocna" ;)
Niestety nic nie dało.

Moja wersja oprogramowania.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
d0ce87cf03b8e62271251fd90c5ca838.jpg
 
Ostatnia edycja:

bumtarara

Member
Dziś pisałem do philipsa z problemami tego telewizora, może gdyby większa rzesza osób zgłaszała te problemy to poprawili by ten soft
 

Rfactor87

New member
Jak to tak sobie to usunęli? Jeżeli reklamują się hasłem ze każdy telewizor z ambilightem posiada tą funkcje to jak to tak po prostu sobie ją usunęli?Dawać mnie tu jakiś kontakt do nich,pisałeś gdzieś na maila czy na fb?U mnie to tez nie działa ale najbardziej denerwuje mnie ten problem z HDMI.
 

palecbeckham

New member
Jak to tak sobie to usunęli? Jeżeli reklamują się hasłem ze każdy telewizor z ambilightem posiada tą funkcje to jak to tak po prostu sobie ją usunęli?Dawać mnie tu jakiś kontakt do nich,pisałeś gdzieś na maila czy na fb?U mnie to tez nie działa ale najbardziej denerwuje mnie ten problem z HDMI.
Pisałem wiadomość na stronie Philipsa oraz rozmowa na czacie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z informacji , nie powinni niczego usuwać. Mógł się jedynie pojawić jakiś bug.
Sprawdzimy jutro.
 

palecbeckham

New member
Jeśli by tak faktycznie było, to macie podstawę do zwrotu tych telewizorów do sprzedawców.
Bo nie mają funkcjonalności o której zostaliście zapewnieni w momencie zakupu ( instrukcji obsługi).
Wątpię więc, żeby Philips w oficjalnej korespondencji się do czegoś takiego przyznał.
Otrzymałem link do nowej instrukcji obsługi, gdzie o tej funkcji nie ma wzmianki...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry