Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

blade1230

New member
Witam, mam problem z podświetleniem oraz dwa paprochy pod matrycą. Czy Waszym zdaniem reklamować?
 

Attachments

  • 19D51837-ACA7-4271-B1B4-DD8DACE58B10.jpg
    19D51837-ACA7-4271-B1B4-DD8DACE58B10.jpg
    12,2 KB · Wyś: 45
  • 92757385-3DBD-4AF7-9FAF-D8D9B6260BC2.jpg
    92757385-3DBD-4AF7-9FAF-D8D9B6260BC2.jpg
    79,6 KB · Wyś: 37
  • DD55DD9D-9A9D-4F16-8F57-A215D476FAA0.jpeg
    DD55DD9D-9A9D-4F16-8F57-A215D476FAA0.jpeg
    89,3 KB · Wyś: 409
Ostatnia edycja:

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Jeżeli Tobie przeszkadza podświetlenie i paproch, to reklamuj jeżeli nie - to nie. Zdjęcie podświetlenia matrycy nie oddaje jej rzeczywistego stanu bo jest prześwietlone. Jedyne co można wnioskować po nim to to, że nie jest równomierne, a do tego serwisy podchodzą różnie - zależy jakie są normy/wytyczne producenta.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

blade1230

New member
Aż tak bardzo mi to nie przeszkadza, ale
Jeśli byłaby możliwość wymiany w ramach rękojmi. Natomiast nie
Chciałbym oddawać go do serwisu w Radomiu, bo słyszałem, że telewizory wracają czasem w gorszym stanie niż tam pojechały.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Aż tak bardzo mi to nie przeszkadza, ale

Jeśli byłaby możliwość wymiany w ramach rękojmi. Natomiast nie

Chciałbym oddawać go do serwisu w Radomiu, bo słyszałem, że telewizory wracają czasem w gorszym stanie niż tam pojechały.
Jeżel8 chcesz skorzystać z rękojmi to do sprzedawcy ale wtedy zapewne pojedzie do serwisu na sprawdzenie...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

blade1230

New member
Telewizor kupiłem 23.08, kilka dni po zakupie zauważyłem z bardzo bliska te paprochy. Trochę to zbagatelizowalem, widoczne jest to tylko jak się stanie bardzo blisko ekranu. Kupiłem telewizor w Euro RTV AGD outlet w „stanie doskonałym” za 3300zl
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Telewizor kupiłem 23.08, kilka dni po zakupie zauważyłem z bardzo bliska te paprochy. Trochę to zbagatelizowalem, widoczne jest to tylko jak się stanie bardzo blisko ekranu. Kupiłem telewizor w Euro RTV AGD outlet w „stanie doskonałym” za 3300zl

Produkt outlet - powinna być wzmianka w opisie co mu dolega itp , Nie wiem jak kupiłeś ? Bo jeśli jest outlet to jeśli nie ma wzmianki o wadzie ( a powinna być ) to należało zapytać się sprzedawcy co z tv jest nie tak i wtedy albo kupujesz albo jeszcze możesz negocjować cenę z w/w wady którą podał ci sprzedawca

Ogólnie dałeś ciała , niestety
 

Iroasi

New member
Chlopaki jak połączyć tv z Samsungiem s6 abym mógł film z netflixa nadawać z komorki na tv.
Jak włączam screenmirror to nie wykrywa tv..
Prosze o pomoc
 

blade1230

New member
Produkt outlet - powinna być wzmianka w opisie co mu dolega itp , Nie wiem jak kupiłeś ? Bo jeśli jest outlet to jeśli nie ma wzmianki o wadzie ( a powinna być ) to należało zapytać się sprzedawcy co z tv jest nie tak i wtedy albo kupujesz albo jeszcze możesz negocjować cenę z w/w wady którą podał ci sprzedawca

Ogólnie dałeś ciała , niestety

Produkt opisywany jako wolny od wad w stanie idealnym. Np jak ktoś zamówił i nie odebrał przesyłki. Tak mi tłumaczył pracownik.
 

LesBlues

New member
Witam,
Nie wiem czy ten temat już się pojawiał, czy też nie, ale chciałem zapytać jaki soundbar polecilibyście do tego TV (Philips 55PUS8303).
Budżet jakim dysponuje to tak do 1000 zł. I tak większość czasu spędzam w delegacjach, a tv cieszę się od biedy w weekendy więc droższego zestawu nie potrzebuję, a i tańszym nie pogardzę o ile będzie naprawdę godny polecenia :)

Oglądałem w MediaMarkcie Samsunga HW-R550 - całkiem fajnie nawalał :) Co sądzicie?

Z ważnych informacji: TV mam tak niestandardowo, w rogu salonu, nie na całej ścianie.

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze i podpowiedzi.

Pozdrawiam
 
Do góry