Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

xernes

Member
Zrobilem jak mowiles ponad pol godziny pilot byl bez bateri i nadal nic zero reakcji moze tv i baterie z pilota wylaczyc na godzine?


Kod:
[FONT=sans-serif]Parowanie lub ponowne parowanie[/FONT][FONT=sans-serif] Jeśli sparowanie z pilotem zostanie utracone[/FONT]
[FONT=sans-serif], można [/FONT][FONT=sans-serif]sparować telewizor z pilotem jeszcze raz.[/FONT][FONT=sans-serif]Wystarczy przytrzymać przycisk [/FONT][FONT=sans-serif]PAIR[/FONT][FONT=sans-serif] 
[/FONT]
[FONT=sans-serif]na ok. 3[/FONT][FONT=sans-serif]sekundy, aby wykonać parowanie.[/FONT][FONT=sans-serif]Ponadto możesz przejść do menu [/FONT][FONT=sans-serif][/FONT][FONT=sans-serif]Ustawienia[/FONT][FONT=sans-serif] 
[/FONT]
[FONT=sans-serif]> [/FONT][FONT=sans-serif]Połączenia bezprzewodowe i [/FONT][FONT=sans-serif]sieciowe[/FONT][FONT=sans-serif] > [/FONT][FONT=sans-serif]Pilot[/FONT][FONT=sans-serif] > [/FONT][FONT=sans-serif]Sparuj pilota[/FONT][FONT=sans-serif] i wykonać[/FONT][FONT=sans-serif] polecenia 
[/FONT]
[FONT=sans-serif]wyświetlane na ekranie. [/FONT][FONT=sans-serif]Po udanym sparowaniu zostanie wyświetlony[/FONT][FONT=sans-serif] komunikat.[/FONT]
 

Qubos1989

Member
Ok problem rozwiazany tv wylaczony z pradu i odrazu zaskoczylo parowanie andek zaliczyl bledy i trzeba bylo mu zresetowac glowke pozdrawiam i dzieki za rady
 

adas2412

New member
Witam jestem posiadaczem tego modelu 55 8303 i mam problem z dźwiękiem na netfliksie, kiedy podłączam tv do amplitunera denon avr 1611to trzeszczy dźwięk przy wyborze 5.1 i muszę wtedy w opcjach tv zmienić na przekazywanie stereo to wtedy dźwięk jest dobry ale tylko stereo. Czy też tak macie?
 

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakim kablem podpinasz? W opcjach TV masz format wyjściowy ustawiony DD+ lub wielokanałowy (obejście)? Czy na innych źródłach działa 5.1?
 

Kelial

New member
Czy ktoś zna sposób (o ile to możliwe) na zmianę kolejności wybieranych żródeł? Tzn, by po wybraniu guzika ze źródłami, np. źródło HDMI dać wyżej?
 

xernes

Member
Napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi - on Ci pomoże.........


Dobre, :D ale nawet kolega nie pomoże, chociaż mogę się mylić...


Ja natomiast chciałbym się podzielić informacją na temat mojego nowego zakupu od majfrendów. :) Całkiem fajnie się gra na androidzie, w tym TV. Jest kilka gier, w które można sobie pograć. Koszt zakupu 36,96 zł z przesyłką i z adapterem. Bez tego, z tym TV się nie połączycie.
 

Attachments

  • gamepad.jpg
    gamepad.jpg
    213 KB · Wyś: 46
Ostatnia edycja:
Do góry