Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

sparks

New member
Na infolinii pracują same ...
"Telewizor obsługuje wejście nie bezpośrednio"
To jak obsługuje ten sygnał ?
"Przez adapter"
Jaki adapter
"Nie wiem nie zajmujemy się sprzedażą adapterow"


Czy ten telewizor obsługuje takie coś co wysłali mi w instrukcji? Czyn ktoś z Was widział taki kabel? Gdzie to się podpina?

c5543b2c277a9.png


Opis:
SCART (wideo i audio)
• SCART może być użyte jeżeli połączenie HDMI nie jest możliwe
• Do podłączenia urządzenia użyj dostarczonego z TV adaptera SCART
• Przeprowadź powyższe kroki 2 - 6 używając kabla scart zamiast kabla HDMI

Czy faktycznie zostaje mi tylko zakup aktywnego konwertera scart lub RCA do HDMI?
 
Ostatnia edycja:

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Na infolinii pracują same ...
"Telewizor obsługuje wejście nie bezpośrednio"
To jak obsługuje ten sygnał ?
"Przez adapter"
Jaki adapter
"Nie wiem nie zajmujemy się sprzedażą adapterow"


Czy ten telewizor obsługuje takie coś co wysłali mi w instrukcji? Czyn ktoś z Was widział taki kabel? Gdzie to się podpina?

c5543b2c277a9.png


Opis:
SCART (wideo i audio)
• SCART może być użyte jeżeli połączenie HDMI nie jest możliwe
• Do podłączenia urządzenia użyj dostarczonego z TV adaptera SCART
• Przeprowadź powyższe kroki 2 - 6 używając kabla scart zamiast kabla HDMI

Czy faktycznie zostaje mi tylko zakup aktywnego konwertera scart lub RCA do HDMI?

Cześć,
To co pokazałeś na zdjęciu, to przejściówka ze złącza które było w któryś rocznikach zastosowane w TV Philips, a w 8303 nie ma tego wejścia więc to odpada. Więc tak jak napisałeś - jakiś aktywny konwerter
 

Slepy91

New member
Witam, podłączał ktoś tego philipsa przez DAC do głośników ? Jak z jakością wyjścia słuchawkowego, warto zainwestować np. w fiio d03k taishan?
 

bielikk

New member
Bez reklam
Witam, podłączał ktoś tego philipsa przez DAC do głośników ? Jak z jakością wyjścia słuchawkowego, warto zainwestować np. w fiio d03k taishan?

Zakup coś takiego: Wzmacniacz słuchawkowy FIIO D03 Taishan

mam podpięty TV optykiem do tego DAC-a, a z DAK-a czincze (RCA) do amplitunera Yamaha - Stereo jakość dźwięku B. DOBRA - są zamienniki tego DAC-a o wiele tańsze (~30 zł.), ale jak z dźwiękiem - sądzę, że jednak gorzej. Polecam tego FIIO.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Iroasi.
Z podanych wg mnie najlepiej zagra Philips. Ma też najlepsze wyposażenie.
A Ambilight wniesie wiele radości.
Musisz się zalogować tylko w Klubie HDTV bo dostaniesz specjalną ofertę.
 

quarx

New member
Nie wiem, czego się spodziewałeś porównując te dwa TV, przecież z góry było wiadomo, że Panas będzie miał lepszą czerń, bo w nim piksel sam z siebie świeci. Gdyby 8303 był wyposażony w Direct LED to jeszcze można by porównywać, choć i to rozwiązanie ma wady.

Sam mam ustawione tak, że "drugi" kontrast na prawie max, pierwszy na ok. 50, jasność ok 53-55, gamma -1 Możesz też włączyć dynamiczny kontrast, choć sam mam wyłączony, bo mnie irytuje jak oglądam coś z napisami i napisy w zależności od siły podświetlenia zmieniają się od szarych do białych.

co 30 stron temat wraca....ehhh.....
 

xernes

Member
TPM171E_107.1.38.0 - ja mam tą wersję już od dłuższego czasu i nie miałem z nią problemów z pilotem. Telewizor mam 9 miesięcy i przy wszystkich aktualizacjach pilot działał prawidłowo. Wszystko wskazuje na problem z samym pilotem.
 

Qubos1989

Member
Pilot nigdy nie upadl nie byl zalany i dzialalo ale zadko uzywalem tej klawiatury ale brat napisal ze mu nie dziala ten sam telewizor ma i u siebie sprawdzam i tez klawiatura nie dziala
 
Do góry