Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

quarx

New member
Z czystej Ciekawości proszę jeśli możesz twoją wizję systemu do TV.


Najlepiej system zielono-różowy z owalnymi ikonkami..........
Wizja systemu do TV? A na cholerę mi wizja - niech jest system jaki chce. Dla mnie TV nie musi mieć żadnego systemu. Bo system nie jest niezbędny. Bo niby do czego miałby być? To tylko jedna z metod serwowania bieżącej papki potrzeb, za 10 lat będzie coś innego......

Zresztą - łykanie papki jest bezsprzeczne - widać to po poziomie frustracji ludzi na wielu forach, na tym też.....

wracając do sedna - moja opinia dotyczyła androida w sensie systemowym a nie zalet czy wad w jego użytkowaniu na jakimkolwiek urządzeniu
 

soviet100

New member
Najlepiej system zielono-różowy z owalnymi ikonkami..........
Wizja systemu do TV? A na cholerę mi wizja - niech jest system jaki chce. Dla mnie TV nie musi mieć żadnego systemu. Bo system nie jest niezbędny. Bo niby do czego miałby być? To tylko jedna z metod serwowania bieżącej papki potrzeb, za 10 lat będzie coś innego......

Zresztą - łykanie papki jest bezsprzeczne - widać to po poziomie frustracji ludzi na wielu forach, na tym też.....

wracając do sedna - moja opinia dotyczyła androida w sensie systemowym a nie zalet czy wad w jego użytkowaniu na jakimkolwiek urządzeniu

Za 10 lat to znikną anteny i talerze bo przyszłość to streaming , już się skończyły muktiplexy a na satelicie brakuje miejsca . Przez neta mam choćby metro HD gdzie ani z sat ani DVB-T go nie oferują tylko sd. Android to jedna z najlepszych platform i jedyną konkurencja Apple . Wolałbys miec store od Apple i wszystko kupować ?
 

quarx

New member
jedne anteny znikną a inne przybędą bo chyba wodociągiem ten streaming nie pójdzie? 11 lat temu o androidzie nikt nie słyszał a terez masz..... a co sobie wymyślą kiedyś to sobie możemy w bierki grać. A wracając do sprawy - bo widze ciągłe odnoszenie do telewizji a traktowałem tylko o androidzie - historia systemów operacyjnych pokazuje że niewiele trzeba żeby syf na rynku skutecznie ulokować. Byle w danym czasie miał jakieś tam cechy wynalazku.
 

janunio

New member
Bez reklam
Pamiętajmy, że setapowanie TV Android jest na Linuxie i nie ma nic wspólnego z OS ANDROID.
ANDROID to taki OPEN INTERNET SMART. I jak pisałem wyżej tylko na KODI/ANDROID zobaczysz dziś np. film "Zimna Wojna".


Optymalne rozwiązanie to TV "golas" i MiniPC. Jest taniej i dużo lepiej.
 
Do góry