Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

Master-78

Member
DTS MA po optyku nigdy nie pójdzie. Tylko HDMI ARC.




Tak, prawda z DTS-HD MA via optyk - nie pójdzie. Miałem na myśli to, że soft w TV radził sobie (nie każdy) z transkodowaniem do DD/DTS ścieżki audio w DTS-HD MA, ale zużywało to tyle mocy procka, że cierpiała reszta = najczęściej 'stuttering' występował :)
 

soviet100

New member
a masz potwierdzenie odbioru Twojej reklamacji?

Te 1 4dni, to moze byc od momentu odebrania, a nie wyslania reklamacji.

Polecam zapoznać się z prawem konsumenckim.
Reklamacja w sklepie skladana . Termin przekroczony infolinia i sklep mówią to samo . Wczoraj dałem pismo " wezwanie do spełnienia żądania reklamacyjnego" i po dwóch godzinach SMS " reklamacja uznana albo wymiana albo zwrot " to zrobiłem zwrot gotówki i jutro ja raty biorę bo dwie pierwsze oni płacą , jeszcze tv sobie w magazynie sprawdzę .
 

kokosz20

Member
Miedzy młotem a kowadłem

Witam, 65pus8602 odeslalem bo mial smugi na matrycy.


Teraz stoje przed wyborem nowego tv 65" (odległość od tv 4,5 metra w)


Zastanawiam się co wybrać


65pus8602 cena 5490 być może już bez wady na plus dodatkowa głośnik mini sounbar.


65pus8102 cena 5000 z Fald


65pus8303 cena 5599 nowy model


Proszę o jakąś konkretną porade, na chwile obecną skłaniam się ku 8102 ale ten serwis heh ...
 

kanior91

New member
W jaki sposób to zrobić?
Osobiście usuwałem kilka aplikacji zainstalowanych fabrycznie które były mi zbędne, dzięki temu myślę, że zaoszczędziłem na szybkości i pamięci
 

soviet100

New member
Mam już nowy 75pus8303 oczywiście clouding dalej jest ale mniejszy trochę . Oglądałem jeszcze 65pus8102 i to jest tragedia , niby miał być lepsze w sensie FALD i matryca VA ale to była tragedia .
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Mam już nowy 75pus8303 oczywiście clouding dalej jest ale mniejszy trochę . Oglądałem jeszcze 65pus8102 i to jest tragedia , niby miał być lepsze w sensie FALD i matryca VA ale to była tragedia .


ale co konkretnie jest "tragedia"? Clouding? W to nie uwierze. Moze jest banding ale to norma (mniej lub bardziej widoczny) w kazdym TV. Nawet wystepuje w Q i Oledach. U zadowolonych z 8102 czern jest jak smoła i zadnego cloudingu nie widac. Moze widziales felerna sztuke? Wypalony z przemeczenia z ekspozycji? Pozdr.
 

soviet100

New member
ale co konkretnie jest "tragedia"? Clouding? W to nie uwierze. Moze jest banding ale to norma (mniej lub bardziej widoczny) w kazdym TV. Nawet wystepuje w Q i Oledach. U zadowolonych z 8102 czern jest jak smoła i zadnego cloudingu nie widac. Moze widziales felerna sztuke? Wypalony z przemeczenia z ekspozycji? Pozdr.

Banding wiem jak wygląda i każde tv bo ma , w 8102 nie mówię o cloudingu tylko o różnicach w kolorach między 8102 a 8303 na korzyść 8303 . Chodzi o to że jak włączysz jasna kropkę to nie ma czerni ani w 8303 ani 8102 występują białe plamy od naprężeń matrycy . Nawet jak tv stal rok na ekspozycji to powinnien być igła , panel LCD nie wypala się ani nie degraduje z czasem . Na dowód mogę dać zdjęcie z tv z 2006r
 
Do góry