Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

Greymir

New member
Na stronie home cinema magazine chyba jedna z pierwszych recenzji. Mogli to zrobić bardziej profesjonalnie ale pewnie na dniach będzie tego więcej.
 

irzi

Member
Kwestia czy warto dopłacać i to nie mało cze wystarczą modele PUS6561 lub PUS7502. Ten pierwszy PUS6561 tańszy prawie o 1500zł
Ponadto te statsze są 120Hz a ten tylko 100Hz...
 

Greymir

New member
A różnica między samsungiem 55pus7002t a tym philipsem w 55" będzie zauważalna? Wiem że matryce zupełnie inne ale może nowsze modele dają radę z kontrastem i czernią ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnica jest na korzyść Philipsa pod każdym względem !
Jak będziesz niebieski , masz specjalną cenę z pakietem.
 

kroma25

New member
Czy ktoś coś wie, czy Philips przewiduje jakieś promocje tych TV przed MŚ? Nie mowie ,że rabaty ale jakieś prezenty jeśli ktoś bierze tegoroczny model.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytałem - nie przewiduje akcji ogólnopolskiej.
Ale dla niebieskich - napisz na PW - jest extra oferta.
 

Ghost589

New member
Ktos ma juz ten tv - jakas krotka relacja :)? Jak jest z plynnoscia ruchu, smuzeniem. I jaka kiki cena za 49 i 55?
 

Greymir

New member
A jak wygląda jakość dźwięku w nowej serii? Czy jest równie słaba, jak w 7502?

Co według Ciebie znaczy słaba? że nie trzęsie pokojem przy filmach akcji czy słaba bo nie słychać dialogów, czy słaba bo w ogóle nic nie słychać?

Nie bardzo wiadomo jak się odnieść do tego pytania.
 

twinskillers

New member
Ciekawi mnie jak działa z PS4 Pro+HDR. Chcę zmienić plazmę Panasa. Rozdziałka już kłuje w oczy :) I ten ambilight.....podoba mi się.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry