Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

xernes

Member
Ja mam wersję TPM171E_R.107.001.143.000 z 08.11.2021. Nie zauważyłem nic niepokojącego. 55PUS8303

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
 

ynsiwy

Member
Ja w ogóle nie rozumiem czemu nie aktualizować. Skoro naprawili wyświetlanie 4k w netflixie, w prime, poprawili yt. Po co siedzieć na starej wersji, skoro nowa wiele usprawnia.
 

ynsiwy

Member
Były problemy z Netflixem z DRM i nie działał w 4K, Amazon Prime również. Zostało to naprawione w przedostatniej aktualizacji, a w ostatniej aktualizacji działa Atmos w Prime i Netflixie.
Więc aktualizacje na plus.
 

dandione

New member
Witam. Mam pytanko. Jest taka opcja "gama kolorów" i nie mogę nic zmienić jest tak jakby wyłączona opcja. Jak ja WŁĄCZYĆ? Mam ustawione na ISF NOC
 

znikim

New member
Kończy mi się umowa z operatorem Vectra... po ostatnim przedłużeniu wcisnęli mi dekoder STB ADB 3830CD który niestety nie jest obsługiwany przez pilot TV PUS8303 tylko wyłącznie przez dedykowany pilot(który według mnie kiepsko działa).
Zastanawiam się czy nie wziąć od nich karty CI+ dzięki której będę na nowo mógł korzystać z jednego pilota.
Może ktoś z was ma doświadczenia z tym operatorem i takim sprzętem.
 

sparks

New member
Hej, w niedzielę dopadł mnie taki problem:

Zainstalowałem apkę Skyshowtime i niestety odtwarzane filmy co jakiś czas przycinają się (klatkują) i w momencie wystąpienia tego problemu dźwięk "pierdzi". Netflix i Prime Video działa ok.

Zrobiłem aktualizacje wszystkiego co można było zrobić z poziomu aplikacji SklepPlay i niestety ten problem dotkną wszystkie aplikacje VoD nawet YouTuba

Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i nie rozwiązało to problemu. Niestety nie da się wgrać softa na nowo bo oczywiście nie można wgrać tej samej wersji, ktorą mam. Problem jest na wszystkich vodach, a apka Skyshowtime w ogóle nie działa.

Jedynie co przyszło mi do głowy to zrobić updated tylko apki Android System Wemview do wersji ze stycznia 2022r. Pomogło na wszystkie apki, ale nieszczęsny Showtime w dalszym ciągu ma przycinki w odtwarzaniu filmów.

Ktoś spotkał się z takim problemem?
 
Do góry