Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

Hanek

New member
To jeszcze jedno pytanie czy jest jakas różnica aktualizować z pozycji tv a z pliku pobranego ze strony producenta ? Na innej stronie czytałem żeby tylko robić to ze strony producenta a nie z tv. Troche dziwne jakby to była prawda
 

Ivanovic

New member
Ja np aktualizowałem zaraz po pierwszym uruchomieniu z automatu przez tv i nie zauważylem żadnych problemow z tym zwiazanych. Mam natomiast inny.
Matryca jest fatalnie podświetlona dwa dolne rogi sa dosłownie mleczne a właśnie minęlo 14dni od odbioru tv. Co z tym dalej zrobić bardzo proszę o pomoc.
 

Ivanovic

New member
Poluźnij lekko śrubki w tym miejscu - może za mocno dokręcone - czasem pomaga.

Noo może jakby troszkę, a może mi się wydaje. Do tego kąty widzenia też są całkiem średnie, a ja jestem totalnie najzwyklejszym użytkownikiem, nie wymagam cudów. Wcześniej posiadałem najtańszego samsunga za tysiąc dwieście z marketu i przez kilka ładnych lat byłem bardzo zadowolony. Teraz jednak czuje niedosyt. Okazuje się, że mam jeszcze możliwość zwrotu. Co byście zrobili? Ogólnie tv mi się podoba obraz jest płynny, filmy na netflixie robią wrażenie, a do tego ambilajt :eek:k:

Tv w głównej mierze służy mi przy komputerze.
Ale jak nie ten to który.. chyba nie mam już do tego nerwów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz tak:
- Philips 55PUS8303 za 4199 zł
- Sony 55XF7596 za 3799 zł
- TCL 55X2 za 3699 zł
- Samsung 55NU8042 za 4299 zł
 

Ivanovic

New member
A ktoś jeszcze ma tak nierówno podświetloną matrycę?

A gdybym chciał najtańszy 4k 55 cali z ambilight i input lagiem na poziomie 0.5s to jakiego philipsa powinienem szukać? Z zastosowaniem tylko pod komputer. Nie rajcują mnie filmy tak płynne że aż dziwnie się ogląda ani inne bajery których i tak nie potrzebuje podając obraz z komputera.
Po dwóch tygodniach użytkowania dochodzę do wniosku, że wolałbym zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć za miesiąc dwa na kartę graficzną z nowej serii.

Chce jedynie dobrą czerń, 4k i może ambilight chyba że żaden philips temu nie sprosta. Na chłopski rozum nawet nie potrzebuję więcej niż 60hz dobrze myślę?
 
Do góry