Zostały dwa w grze 65OLED873 czy 65C7V

G

Grant2008

Guest
Witam,
Mistrzostaw Rasija 2018 za pasem więc pora na zmianę tv.Po ostatnich dziwnych podwyżkach cen tv w necie gdzie dobry LCD kosztuje między 8 a prawie 10 tys. PLN, postanowiłem dorzucić kilka banknotów z wizerunkiem Jagiełły i zakupić OLEDA.Po "przekopaniu" netu (biorąc pod uwagę zasobność portfela i zdrowy rozsądek) w grze zostały dwa w/w modele.Bardzo proszę o Wasze wskazania, które będą miały niebagatelny wpływ na mój ruch w przy zakupie (3 TV z tym formu).
Dziękuję będę niezmiernie wdzięczny.

p.s.
W tytule nie pisałem nazwy producenta bo zależy mi na wpisach kumatych którzy wiedzą o co chodzi.
 

Paw3los

New member
Witam,
Mistrzostaw Rasija 2018 za pasem więc pora na zmianę tv.Po ostatnich dziwnych podwyżkach cen tv w necie gdzie dobry LCD kosztuje między 8 a prawie 10 tys. PLN, postanowiłem dorzucić kilka banknotów z wizerunkiem Jagiełły i zakupić OLEDA.Po "przekopaniu" netu (biorąc pod uwagę zasobność portfela i zdrowy rozsądek) w grze zostały dwa w/w modele.Bardzo proszę o Wasze wskazania, które będą miały niebagatelny wpływ na mój ruch w przy zakupie (3 TV z tym formu).
Dziękuję będę niezmiernie wdzięczny.

p.s.
W tytule nie pisałem nazwy producenta bo zależy mi na wpisach kumatych którzy wiedzą o co chodzi.
873 bierz. Panel LG + ambilight + zaawansowany procesor obrazu.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

barburian

New member
Bez reklam
Wybierz tego który lepiej radzi sobie z ruchem, wszak do piłki będzie służył
oglądania, niech moc będzie z Tobą.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ambi i Android kontra jeden z wielu. Nie ma się nad czym zastanawiać. Szczególnie przy cenie 10500.
 

klonxxx

Banned
Zdecydowanie 65C7V - oryginał od obecnego lidera tej technoligii.Philips to ciągłe niespodzianki i niedopracowane aktualizacje ..
 

ipkiss

New member
tak samo sie zastanawialem - zdecydowalem sie na 873 i chyba tylko dlatego, ze bede chcial potestowac google asystenta gdy juz bedzie w Polsce...
- Ambilight - nigdy wczesniej nie uzywalem i troche mnie irytuje. Wole atmosfere kinowa, gdzie nic mnie poza obrazem nie rozprasza, a oswietlanie pokoju kolorami na poczatku odwraca uwage. Wiekszosc czasu mam ambi wylaczone, czasami wlaczam aby sie do niego przekonac. Ostatnio w miare sobie go poustawialem i jest juz lepiej, np. wlaczona lampka na ekranie filmu fajnie puszcza poswiate poza telewizor.
- Android - nie korzystam, tzn. moje uzytkowanie glownie ogranicza sie do netflixa... Niestety z 3 razy apka sie zawiesila i musialem ja killowac. Od 2 tygodni narazie spokoj.
- Google asystent - fajny pomysl z pilotem i czekam aby pobawic sie gdy w Polsce oficjalnie bedzie wsparcie. Mam oswietlenie Philipsa i licze na sterowanie glosowe nim jak i na komendy typu "wlacz dany serial na netflixie"

Jesli wiesz, ze nie bedziesz korzystal z Androida to chyba bym bral LG z ich systemem ze wzgledu na stabilnosc. Tylko wolalbym poczekac na nowa serie 8 z nowym prockiem i z asystentem. Oczywiscie jesli nie zalezy Ci na Ambilight. No i LG ma nizszy imput lag, jesli grasz... szkoda tylko, ze nie dali juz HDMI 2.1
 
G

Grant2008

Guest
Witam wszystkich,

Bardzo Wam wszystkim dziekuję za dotychczasowe opinie.Nie będę ukrywał że spotęgowały moje rozdarcie pomiędzy tymi modelami.
Mam pomysł jak ten pat rozwiązać, ale czekam jeszcze na Wasze opinie i podpowiedzi.

Dziekuję, pozdrawiam i proszę o jeszcze.

p.s.
Jak to miło czasami kogoś mądrego posłuchać.
 
G

Grant2008

Guest
Witam wszystkich Państwa,
Postanowiłem poczekać do debiutu 65C8, a następnie zamówie u Kikiego prezentację która rozwiąże wątpliwości.
Na razie w dniu jutrzejszym przyjdzie 8102 do sypialni.

Pozdrawiam serdecznie i życzę radosnych Świąt Wielkanocnych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bardzo dobry pomysł.
Postaramy się prezentować C8 w domu , bo chyba możliwości teraz oczarują wielu chętnych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poproś następnym razem o prezentację w domu swoim wybranych modeli.
 

LASZCZYK

New member
też się zastanawiam... Philips kusi Ambi i Androidem i przyszłościowymi możliwościami... A z drugiej strony 65B7V jest już poniżej 9tys... A Philips trzyma niemal 12tys...

Ciekawe w jakiej cenie wejdzie w lipcy/sierpniu ta najtańsza seria 803 i czym się będzie różnić od 873... jęli debiut będzie 9999zł? może....
co radzicie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak nie jest
Philips 65Oled 873 za 9999 zł z kalibracją i zestawem Hue ( kosztuje 699 zł ) gratis.
I tak bym wybrał

Nowy 65B8 jest 2 tyś z drożej.
ALe z promocją LG Polska
 

LASZCZYK

New member
hmmm... od razu nasuwa mi się pytanie: skoro "Kiki" sprzedaje TV o 2 tys. taniej z gratisami, to jak robią nas w rogi, narzucając mega marże, niemal wszystkie sklepy...
 
Do góry