Nowe modele 2018 Phlips

philips8109

Member
Powiem Philips zaszokował nas wszystkich.:bober: Tak szybko pojawiły się informacje na polskiej stronie producenta o nowych modelach. Wreszcie jest mój wymarzony 49pus8503 :blagam:
Idealne wymiary nic nie muszę wiercić tylko postawić na komodzie i będzie hulał :) Pewnie na początku cena będzie ok. 4900zł https://www.philips.pl/c-p/49PUS850...echnologia-p5-perfect-picture-engine/przeglad

1. Lista TV PHILIPS 2018 https://toengel.net/philipsblog/wp-...og_Philips-TV-Overview-Range-Line-up_2018.png
2. Przegląd wszystkich telewizorów Philips 2018 https://toengel.net/philipsblog/201...sicht-line-up-range-aller-2018er-philips-tvs/

Czyżby wrócili do pilota bluetooth na pilocie jest napis paring???
 
Ostatnia edycja:

chreasy1

New member
Czyli nic ciekawego...Philips akurat w poprzednim roku swojego OLEDa 9002 nie przecenił prawie w ogolę przez cały rok. Poza tym dalej brną w tego Androida, który jest porażką póki co na dłuższą metę. I takie małe sprostowanie... to TP-Vision zaprezentowało nowe TV marki Philips a nie Philips-Philipsa ;]
 

funuman

New member
TPV to już philips.
Jeżeli ktoś ma pytania odnośnie strony technicznej, konstrukcyjnej oraz jakościowej dot. Chińskiej myśli technologicznej telewizorów marki Philips to śmiało. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że pomoge przy każdym pytaniu :).
 
D

Deleted member 121090

Guest
No to będziesz miał sporo roboty na tym forum.
Wejdź w obojętnie jaki temat o TV tej marki i spróbuj pomóc kolegom, którzy mają ciągłe problemy techniczne z ich telewizorami i jakoś nikt im nie potrafi podpowiedzieć, jak sobie z nimi poradzić.
 

chreasy1

New member
Android działa super widać że nie masz pojęcia.

weź się nie kompromituj i nie broń tak tego tv :)

wejdź sobie w jakikolwiek temat odnośnie każdego modelu philipsa i poczytaj jakie ludzie mają problemy. To trzeba zobaczyć żeby uwierzyć, kumpel ma Philipsa, wcale mało nie dał, ostatnio chcieliśmy coś puścić z YT to się nie dało, apka nie odpalała i tyle, później się zwiesił cały na jakimś update, nie dało się nawet filmu obejrzeć. Funkcji smart nawet nie można dotykać, TV jedynie do oglądania obrazu po HDMI. Do tego resetują mu się ustawienia co jakiś czas, masakra

Ja tego szitu się pozbyłem, za dużo miałem z nim perypetii.
 

janusz

New member
Bez reklam
Nie dość, że działa super to na dodatek ma zdecydowanie największe perspektywy. Oczywiście nie jest to system dla emeryta. Pierwsze TV z androidem Sony I Philipsa rzeczywiście miały sporo problemów, jak nie ma 4-rdzeniowc a i 2GB RAM to faktycznie mogą być problemy, podobnie jak w tańszych boxach.
Na szczęście nie jest to już stary Philis, od czasu przejęcia całego działu TV przez TP-Vision firma nabrała skrzydeł nie tracąc nic z wcześniejszych doświadczeń, bo przejęła też fachowców. Bez tego skończyliby jak JVC, Sharp czy Panasonic.
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Najbardziej bawią mnie takie wpisy:
Kumpel ma Philipsa itd.
Ja mam osobiście i pisze to co widzę na żywo
Android działa bardzo dobrze model
8102 .
 

ebola1972

Member
Oboje macie po części racje. Po prostu android bywa kapryśny. U jednych chodzi lepiej u drugich gorzej. Zależy na jaką sztukę się trafi. W temacie 8102 mamy 2 padliny świeżo zakupione. I wygląda to raczej na problem z softem.
 
Do góry