Nowe modele 2018 Phlips

maxwell

New member
Czy te nowe modele w rozmiarze 43" będą miały matrycę 120Hz? Bo chyba tylko Philips je dawał w takich maleństwach i w rozsądnej cenie. Potrzebuję tego do oglądania sportu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips będzie miał modele 43" z matrycą 100 Hz.
Inne firmy już chyba nie.
 

Pruscix

New member
Jestem zainteresowany modelem 55PUS8303.
Myślicie, że cena tego modelu będzie w granicach 4000 zł ?
Na stronie Philips jest napis "już wkrótce" i sie zastanawiam kiedy premiera tego modelu.
 

barburian

New member
Bez reklam
TV Cena

Jestem zainteresowany modelem 55PUS8303.
Myślicie, że cena tego modelu będzie w granicach 4000 zł ?
Na stronie Philips jest napis "już wkrótce" i sie zastanawiam kiedy premiera tego modelu.


W Danii 55PUS8303 kosztuje 13 tyś koron - co daje 7200 złotych
W Polsce nie będzie chyba aż tak dużej różnicy w cenie
 

Pruscix

New member
Masz rację, tak różowo pewnie nie będzie. Znalazłem sklep holenderski gdzie cena to 1499 euro wiec okolo 6300 zł.
W podobnej cenie można nabyć 55POS9002.
 

agricola

New member
Sorry za głupie pytanie może, ale skąd wiesz, że to Twój TV marzeń. Na stronie Philipsa mało konkretów, a ja nie szprecham, a tam też mało informacji. Czy można jakiś konkret na temat tych modeli. Z oznaczenia widzę, że będzie to LED (chyba z kwantową kropką), ale np. o podświetleniu strefowym czy typie matrycy nic nie znalazłem.
 

Pruscix

New member
Jeśli mówisz o 55pus8303 i czemu jestem zainteresowany tym modelem (telewizorem marzeń bym tego nie nazwał :)) to postaram sie przybliżyć moje przemyślenia oraz co znalazłem w Internecie do tej pory:
1. rozmiar - większy do salonu mi nie wejdzie
2. Ambilight - dlatego przeglądam głównie Philipsy
3. z kupna OLED zrezygnowałem bo droższy + powidoki
4. w odroznieniu od 7303 ma matryce 100 Hz
5. Szersza gama kolorów niż niższe modele (90%)
5. nanoLED ( LG nanoCell) - nie wiem jaka jest roznica w porownaniu do ubiegłorocznego QuantumDot
6. Android na którym mogę odpalić Kodi
7. Nie potrzebuje soundbara z modelu 8503

Także po rozważeniu wszystkich za i przeciw jeżeli ten telewizor będzie dobrze wyceniony to zdecyduje się na zakup :) chyba, że wejdzie do sprzedaży za pół roku to nie chce mi się tyle czekać.
 
Ostatnia edycja:

agricola

New member
Jeśli mówisz o 55pus8303 i czemu jestem zainteresowany tym modelem (telewizorem marzeń bym tego nie nazwał :)) to postaram sie przybliżyć moje przemyślenia oraz co znalazłem w Internecie do tej pory:
1. rozmiar - większy do salonu mi nie wejdzie
2. Ambilight - dlatego przeglądam głównie Philipsy
3. z kupna OLED zrezygnowałem bo droższy + powidoki
4. w odroznieniu od 7303 ma matryce 100 Hz
5. Szersza gama kolorów niż niższe modele (90%)
5. nanoLED ( LG nanoCell) - nie wiem jaka jest roznica w porownaniu do ubiegłorocznego QuantumDot
6. Android na którym mogę odpalić Kodi
7. Nie potrzebuje soundbara z modelu 8503

Także po rozważeniu wszystkich za i przeciw jeżeli ten telewizor będzie dobrze wyceniony to zdecyduje się na zakup :) chyba, że wejdzie do sprzedaży za pół roku to nie chce mi się tyle czekać.

Chodzi mi o to czy można nazwać 8303 kontynuacją 8102 lub 8602? Też nie wiem jak jest różnica między Quantum a Nano, może czysto handlowa. Ale jeśli nie ma podświetlenia strefowego to kiki Ci bardzo dobrze radzi, bo 8602 ma i 8102. Nie wymieniłeś tego, więc chyba tego nie ma?? Jeśli ma to już bym się zastanawiał nad 8303.
 

2018

New member
Philips jeszcze nie daje serii 2018. Widać, że f-ma zrywa z tradycją pokazywania całej oferty na wiosnę. Mają już super OLED 65" w sieci MSH.
Wysokie serie 8xxx 120 Hz i 900 NIT będą w super cenach. Trzeba poczekać.
Inna sprawa, że w średniej półce PHILIPS wraca 2018 do matryc VA.
Szkoda, bo Ja preferuję jednak IPS.
 

Pruscix

New member
Teraz mocno się zastanawiam nad 55pus8602. 8102 jest tylko chyba w 65 calach, a narzeczona nie pozwoli mi na telewizor który zasłoni włączniki światła na ścianie :D
 
G

Grant2008

Guest
Philips jeszcze nie daje serii 2018. Widać, że f-ma zrywa z tradycją pokazywania całej oferty na wiosnę. Mają już super OLED 65" w sieci MSH.
Wysokie serie 8xxx 120 Hz i 900 NIT będą w super cenach. Trzeba poczekać.
Inna sprawa, że w średniej półce PHILIPS wraca 2018 do matryc VA.
Szkoda, bo Ja preferuję jednak IPS.

Właśnie wymieniłem w sypialni Sony 55XD8505 (IPS od LG) po kalibracji, na Philips 65PUS8102 OD KIKIEGO, I NIECH SIĘ NIGDY NIE POWTÓRZY BŁĄD Z ZAKUPEM TV NA MATRYCY IPS.
TO JEST MOJE SUBIEKTYWNE ZDANIE ALE SZANUJĘ TAKŻE TWOJE bo jak mówią "jedni lubią ogórki a drudzy organisty córki"...
Szacun.
 
Do góry