Zakup 65" i 55". Prosze o pomoc.

Obidwa

New member
Cześć wszystkim.

Właśnie byłem w trakcie zamawiania telewizorów, ale coś mnie naszło aby najpierw jednak poprosić o rade znawców tematu, bo kilka już ekranów tego producenta w życiu nabyłem i kilka razy się trochę na nich "przejechałem". Otóż chciałbym kupić na święta dwa telewizory (65 oraz 55 cali) o łącznej kwocie nie przekraczającej raczej 15 tysięcy, to znaczy nie nastawiam się na jakaś szczególną kwotę, a chciałbym trafić w tak zwany "sweetspot", jeśli takowy w tej materii istnieje. Obydwa docelowo zawisną na ścianie, 65ka będzie używana z peryferyjnym nagłośnieniem, a 55ka ze zintegrowanym. Telewizory będą w głównej mierze używane do oglądania filmów. Czytając testy widziałem, że często minusem jest wymagana kalibracja ekranu, czy miałby ktoś godnego polecenia specjalistę tematu w trójmieście?

Dziękuje za zainteresowanie i pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To ciekawy temat.Telewizory dostaniesz skalibrowane , więc temat te Cię omija.
Ja bym wybrał na maxa :
- LG 65 Oled B7 za 10.800 zł
Kalibracja gratis
Dostawa gratis
Xbox gratis

- Philips 55PUS7502 za 4299 zł
Kalibracja gratis
Dostawa gratis

ub
TCL 55X2 za 4599 zł - Qled
Kalibracja gratis
Pilot głosowy gratis
Dostawa gratis.

Zamawiasz i wszystko masz z dostawą w poniedziałek w domu.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Cześć wszystkim.

Właśnie byłem w trakcie zamawiania telewizorów, ale coś mnie naszło aby najpierw jednak poprosić o rade znawców tematu, bo kilka już ekranów tego producenta w życiu nabyłem i kilka razy się trochę na nich "przejechałem". Otóż chciałbym kupić na święta dwa telewizory (65 oraz 55 cali) o łącznej kwocie nie przekraczającej raczej 15 tysięcy, to znaczy nie nastawiam się na jakaś szczególną kwotę, a chciałbym trafić w tak zwany "sweetspot", jeśli takowy w tej materii istnieje. Obydwa docelowo zawisną na ścianie, 65ka będzie używana z peryferyjnym nagłośnieniem, a 55ka ze zintegrowanym. Telewizory będą w głównej mierze używane do oglądania filmów. Czytając testy widziałem, że często minusem jest wymagana kalibracja ekranu, czy miałby ktoś godnego polecenia specjalistę tematu w trójmieście?

Dziękuje za zainteresowanie i pozdrawiam.

Witaj ,opcji jest wiele i każda dobra - mixować możesz dowolnie

65PUS8102 Philips + 55XE9005 Sony
65XE9305 Sony + 55XE9005 Sony
65XE9005 Sony + 55C7V LG OLED
65C7V OLED + 55XE9005 Sony
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Myślę jedna , że do salonu Oled zrobi największe wrażenie.
A pozostałe dwa i tak grają rewelacyjnie.
 

Obidwa

New member
Serdecznie dziękuję za odpowiedzi. Szczerze nie spodziewałem się tak szybkich i rzeczowych. Muszę też od razu przeprosić, bo źle się sprecyzowałem- zależy mi na dwóch Philipsach, przyzwyczaiłem się do systemu ambilight.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz jeszcze łatwiej :
Philips 65 PUS8102 za 8199 zł , najlepszy LCD z pełnym podświetleniem strefowym.
Philips 55PUS8601 z Quantum DOt za 5999 zł - nowy model
 
Do góry