Nagrywanie programu tv na usb w philips pus7502

bodzio21

New member
Witam. Mam problem z tv philips 55pus 7502, otóż nie mogę poradzić sobie z jednoczesnym nagrywaniem programu tv z jednego kanału a oglądać innego np. z anteny naziemnej. Dodam, że mam podłączone i zaprogramowane kanały z dwóch anten, z sygnał tv z modułu Cam tv NC+ oraz z anteny tv naziemnej. Proszę o ew. wskazówki doświadczonych forumowiczów.
 

KamilaKornet

New member
Tv ten ma jeden tuner i moim zdaniem jak masz inny sygnał z drugiego zródła tv powinien dac sie przełaczyć ,,choc głowy nie dam czy Philips nie sknocił czegoś w menu tego modelu tv,,,
 

bodzio21

New member
http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/136064-nagrywanie-programu-tv-na-usb-w-philips-pus7502.html

Niestety- odpowiem, że mimo podania sygnału z anteny naziemnej i satelitarnej, można na tym tv jedynie jednocześnie oglądać i nagrywać - ten sam program, inny- nie.:?:
 

latonio

Member
Może być też tak, że nagrywanie i oglądanie będzie dostępne w obrębie jednego muxa lub transpondera. Muszę to kiedyś sprawdzić.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Musisz mieć oddzielne tunery i wówczas możesz co innego oglądać i co innego nagrywać.
 
Do góry