55 PUS 7502 klika pytań po zakupie

akwedukt76

New member
Witam, stałem się szczęśliwym posiadaczem tego modelu i mam klika pytań :

1.Mam zablokowane niektóre funkcje do regulacji obrazu tzn są ale nie mogę ich zmieniać np.

Kolor: Niestandardowa temp barw
kalibracja kolorów
Tylko RGB

Ruch : Perfect Natural Motion
Perfect Clear Motion

czy tak ma być ??
Dodam , że tv jest podłączony do mojego HTPC na W7 z DVB Viewer

z góry dzięki za podpowiedzi
 

latonio

Member
Witam, stałem się szczęśliwym posiadaczem tego modelu i mam klika pytań :

1.Mam zablokowane niektóre funkcje do regulacji obrazu tzn są ale nie mogę ich zmieniać np.

Kolor: Niestandardowa temp barw
kalibracja kolorów
Tylko RGB

Ruch : Perfect Natural Motion
Perfect Clear Motion

czy tak ma być ??
Dodam , że tv jest podłączony do mojego HTPC na W7 z DVB Viewer

z góry dzięki za podpowiedzi

Jeśli jesteś w zaawansowanych/ kolor, wejdź w temperatura barwowa i zaznacz własne. Dopiero wtedy będziesz miał dostęp do pozostałych ustawień.
 

Legar

New member
Ok ale jak włączyć funkcję Perfect clean motion o naturalnym motion .raz mam to włączone a raz wyłączone
 

Legar

New member
Czy to normalne że funkcja Perfect natural motion działa tragicznie na ruch? Z włączoną funkcja przy szybkim ruchu np zawodnika pozostaje zniekształcony obraz. Przy wyłączonej nie jest to aż tak widoczne ale za to płynność całego obrazu jest gorsza. Szczególnie zauważalne jest to na filmach 4k z YouTube.
 
Ostatnia edycja:

Legar

New member
Widziałem ten film o już tak ustawiłem. Ktoś ma jakiś inny pomysł. Zastanawiam się czy nie oddać tv bo ruch to porażka . A jak do tego Phillipsa wygląda Panasonic 58dx750? Albo mu702 ?
 

chreasy1

New member
Widziałem ten film o już tak ustawiłem. Ktoś ma jakiś inny pomysł. Zastanawiam się czy nie oddać tv bo ruch to porażka . A jak do tego Phillipsa wygląda Panasonic 58dx750? Albo mu702 ?

nasłuchaliście się tutaj opowieści (super reklama) o tych super philipsach jego świecidełkach, to macie za swoje. W TV Philips zawsze jest ten sam problem - na pierwszy rzut oka są niczym traf na loterii - wyglądają ładnie, niektóre modele cechują się na prawdę fajnym obrazem, no mają ambilight. Problem pojawia się, gdy ich trochę poużywamy soft zabija cały odbiór tego tv - jak na obraz sam w sobie ciężko narzekać, tak używać go się już nie da. Restarty, czekanie kilka sekund na reakcje pilota, notoryczne zamknięcia aplikacji - tragedia. Ja straciłem cierpliwość, jestem na etapie walki z producentem/sklepem, żeby oddać tego bubla. Kiedy w końcu mi się uda, będę szukał następnego, no i jak taki 65PUS8102 wydaje się rewelacyjnym wyborem, tak po przeczytaniu komentarzy wiem, że nigdy nie kupie już tv Philipsa, bo przeczytałem, że każdy nowy TV od philipsa ma te same problemy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy ma prawo do własnej oceny.
Masz jeszcze Oled LG 55G910 za 3999 zł , Samsung 55MU7002 za 3999 zł, LG 55SJ850 za 4299 zł
 

Legar

New member
Oglądałem w sklepie tego Samsunga i szczerze powiedziawszy szału nie ma. Takie samo smużenie przybwlaczeniu Motion. LG oled fajny ale full HD. Widziałem tez ten LG 55sj800 i wielkiej różnicy do Phillipsa nie widzę. W tej półce cenowej większość tv po prostu so do siebie podobne. Musiałbym wydać Z 10 tys żeby być w 100 procentach zadowolony. Zostaje przy tym Phillipsie. Przyzwyczaiłem się już do amblight��


A powiedzcie mi czy jaśniejszy górny róg kwalifikuje się do gwarancji czy taki urok edhe LED?
 
Do góry