Resetuje się Philips 40PFL97O5 i miga czerwona dioda

andrzejcool

New member
Witam,
Po upływie około 30min od włączenia telewizora Philips 40PFL97O5 zaczyna migać czerwona dioda, następnie telewizor nieprzerwanie się resetuje.
Pomaga na chwilę odłączenie od prądu. Po 30-60min jednak problem znowu występuje. Ktoś wie o co chodzi?

Nie mogę dodać linku do Youtube prezentującego problem, dla zainteresowanych wyślę na priv.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Musisz sprawdzić jak miga ta dioda i zadzwonić do serwisu. Zapewne nie miga cały czas tylko kilka razy, chwila przerwy i znowu kilka razy. Ta ilość to kod dla serwisu.
 

andrzejcool

New member
Resetowałeś go na minimum pół godziny ?

Wracałem do ustawień fabrycznych. Tak samo instalowałem wszystko od nowa (kanały, obraz, dźwięk) i w czasie tego strojenia obrazu również zaczął się zacinać / resetować.
Nie wiem do końca o co chodzi z tymi minimum 30minutami resetowania.

Musisz sprawdzić jak miga ta dioda i zadzwonić do serwisu. Zapewne nie miga cały czas tylko kilka razy, chwila przerwy i znowu kilka razy. Ta ilość to kod dla serwisu.

Dioda miga 9 razy i pauza, 9 razy i pauza i tak bez konca. W trybie serwisowym występuje kod błedu: 21 00 00 00 00 00 00 00 00 00.
Jak dzwoniłem do serwisu philipsa to wskazali na konieczność diagnozy i od ręki 120zł... A jak to już szmelc to szkoda pieniążków.
 
Ostatnia edycja:
Do góry