Philips 26PF7321/12 - PixelPlus

Caldrith

New member
Witam!
W owym modelu jest funkcja demonstracyjna PP, ekran dzieli się na pół i widać różnicę na ekranie z i bez tego systemu.

A czy jest możliwość wyłączenia Pixel Plusa? Czasem gram na PS2 i ekran rozmyty wygląda lepiej niż wyostrzony tym systemem. Czy ktoś z was ma doświadczenia z ustawieniami obrazu tak, żeby lepiej wyglądały na Playstation?
 

Caldrith

New member
Fakt, że dostałem go przed kilku godzinami zaledwie, ale _z grubsza_ przeleciałem instrukcję i opcje w menu (nie jest wybitnie rozbudowane, ale prostota też ma zalety). Niestety, póki co nie znalazłem nic. Poszukam.

Ten telewizor ma bardzo fajny wygląd, dvd (samsung hd 870) po HDMI odbiera niesamowicie! Odbiór z Cyfry + też jest przyzwoity, wiadomo - jedne kanały lepiej inne gorzej, ale efekt mnie w zupełności zadowala. Gdyby jeszcze był dobry odbiór z PS2, byłbym super zadowolony. Niestety, z grami jest bardzo różnie, jeden lepiej inne zupełnie fatalnie. Taki urok widocznie.
 

wszary

New member
Poczytałem troszkę instrukcje do tego modelu (online) i rzeczywiście nie ma tam nic o włączaniu i wyłączaniu PP. Spróbuj wejść w tryb demonstracyjny PP i wtedy wybrać opcję starzałkami w bok. Może ten sposób przyniesie rezultat.

Pozdro!!
 

Caldrith

New member
To, co proponujesz, było moją pierwszą myślą, niestety nie działa. Jutro zadzwonię do philipsa i może tam się czegoś dowiem.
 

Mi-ś

New member
wszary napisał:
W menu tv powinna być funkcja wyłączająca PP. Poszukaj.

Pozdrawiam,
Witam.
W tym modelu niemożna wyłączyć Pixel Plus.Można zobaczyć tylko jak działa z funkcjom lub bez tej funkcji, po naciśnienciu odpowiedniego przycisku.
 

Caldrith

New member
Zmieniłem kable i jest lepiej!
Do tej pory używałem kupionego w sklepie robson.pl kabla RGB. Spełniał swoją rolę bardzo dobrze na CRT.
Zmieniłem kabel na oryginalny, dołączony do konsoli - duuuża poprawa! nie ma problemów z wyświetlaniam obrazów w trochę wyższej rozdziałce, jak Burnout Dominator, Rez (poprzednio była kompletna tragedia, nie dało się patrzeć, co dopiero grać).

Obecnie jest bardzo dobrze. Nie idealnie, bo konsola nie została przygotowana do wyświetlania obrazu na telewizorach LCD, ale oznajmiam, że jest dużo lepiej i idzie czerpać przyjemność z gry :]
 
Do góry