Nowy soft do philips 32pf9541 Pytanie

Wojtiii

New member
Witam
Czy ktoś testował już najnowszy soft dostępny na stronie philipsa. Jestem ciekawy czy warto go wgrywać (czy ktoś zauwazył jakąś różnicę). Mam również pytanie czy jest możliwość powrotu do starego gdyby było coś nie tak.
Jednocześnie mam pytanie i prośbe do innych uzytkowników tego TV aby podzielili się swoimi uwagami o tym modelu możliwości ustawień itd. Ja jakiś czas temu pisałem o nim ale temat umarł. Moze czas go wznowić.

Pozdrawiam
 

wszary

New member
Na temat wgrywania starszej wersji softu powinna być informacja w instrukcji obsługi. Ale z tego co wiem, to w moim modelu da się wgrać nowy soft.

Pozdrawiam,
 

Mi-ś

New member
wszary napisał:
Na temat wgrywania starszej wersji softu powinna być informacja w instrukcji obsługi. Ale z tego co wiem, to w moim modelu da się wgrać nowy soft.

Pozdrawiam,
Witam.
W modelu PF9541 też da się wgrać nowy soft ,problem z tym że starego oprogramowania Philips nieudostępnia przynajmiej na swojej stronie.Nawiasem mówiąc soft do telewizora PF9541 jest taki sam jak do PFL7332.
 

ro-mek

New member
Wojtiii napisał:
Witam
Czy ktoś testował już najnowszy soft dostępny na stronie philipsa. Jestem ciekawy czy warto go wgrywać (czy ktoś zauwazył jakąś różnicę). Mam również pytanie czy jest możliwość powrotu do starego gdyby było coś nie tak.
Jednocześnie mam pytanie i prośbe do innych uzytkowników tego TV aby podzielili się swoimi uwagami o tym modelu możliwości ustawień itd. Ja jakiś czas temu pisałem o nim ale temat umarł. Moze czas go wznowić.

Pozdrawiam

Mam wgrany ten soft i jedyna zauważalna różnica to taka że do tego czasu bardzo często po wyłączeniu tunera satelitarnego telewizor nie przełączał się się na kanał z wcześniejszego źródła tylko pokazywały się ukośne pasy włącznie z buczeniem w głośnikach,teraz działa tak jak powinno.Jeśli chodzi o obraz to mam wrażenie że zrobił się troszke ziarnisty,choć może jest to tylko wrażenie bo zauważyłem to tylko na niektórych niemieckich kanałach,ale obraz na kanałach takich jak TVN czy niemieckich mimo wszystko nadal jest rewelacyjny.
Możliwość powrotu do starszego softu oczywiście jest pod warunkiem że się go posiada,ja wcześniejszą wersję 0.48.30.0 którą miałem wgraną trzymam narazie na dysku bo później ciężko jest znaleźć starszą wersję gdybym chciał do niej wrócić,w razie potrzeby mogę udostepnić.
Ustawienia mam praktycznie fabryczne oprócz dźwięku ( na ustawieniach fabrycznych mowa wydawała mi się przytłumiona ) i kontrastu bo tv stoi od strony południowej więc musiałem zmniejszyć żeby w słoneczny dzień nie świecił na maxa.Więcej nic nie musiałem zmieniać bo z jakości obrazu i dźwięku z DVD i tunera DVB jestem jak najbardziej zadowolony,może inni użytkownicy mają jakieś własne spostrzeżenia.
 
Do góry