Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

szybal

Banned
Ja osobiście poważnie rozważam zakup 8102
W sklepie euro w Gdańsku spędziłem sporo czasu na spokojne testowanie .
Bardzo mi się podoba .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
U nas klient siedział i testował z własnych materiałów, dobrych kilka godzin i tez wybrał Philipsa !
 

KamilaKornet

New member
takie wyniki jak 27: 0 czy 10: 0 na korzyść kogokolwiek zawsze budziły moje wątpliwości na temat wiarygodności oceny.Wszystko można porównać ale nie tak jednoznacznie.
 

kacperhq

New member
Ja osobiście poważnie rozważam zakup 8102
W sklepie euro w Gdańsku spędziłem sporo czasu na spokojne testowanie .
Bardzo mi się podoba .

Na Matarni byłeś ? Ja chwile go tam oglądałem ale na dłuższe testy nie mialem czasu. Maja tez OLED-a ale chyba na magazynie bo na sklepie go nie widziałem.
 

Paw3los

New member
Powiem tak. kontrast rewelacyjny, dzięki dużej liczbie stref wygaszania. Problemem natomiast może być DSE. Słabo to wygląda na jasnych obrazach, kiedy kamera rusza się w poziomie. Jestem mega rozczarowany.
 
S

sojer2005

Guest
Bardzo mi się podoba ten model 65PUS8102, widziałem w Euro w Gdańsku.
Chciałem Oleda LG B7 , ale boję się powidoków ze względu na to , że często jest podłączony PC lub konsola do TV i dużo obrazów statycznych. Nie wiem tylko czy czekać na jakieś promocje , Black Friday ...
 

szybal

Banned
Bardzo mi się podoba ten model 65PUS8102, widziałem w Euro w Gdańsku.
Chciałem Oleda LG B7 , ale boję się powidoków ze względu na to , że często jest podłączony PC lub konsola do TV i dużo obrazów statycznych. Nie wiem tylko czy czekać na jakieś promocje , Black Friday ...
Witam
Też myślę o tym modelu 8102 .
Brałem pod uwagę też 9002 ale jest ryzyko powidoków no i górną ledy podobno świecą po suficie .
 

Paw3los

New member
Radzę na miejscu pooglądać TV z każdego kąta, bez włączonego wygaszania stref. jeśli nie będzie widać pionowych pasów, to można śmiało brać. Zaraz ktoś napisze, że nie ogląda się TV bez obrazów - ok, ale te pasy widoczne są później jako vertical banding.
 

DrLiveAct

Member
logo.png

8 999 zł oszczędzasz 500 zł BLACK WEEK 3
8 499 zł Cena obowiązuje: 17.11.2017 - 20.11.2017


jaki jest rozstaw nóżek w w/w modelu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry