Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

R

Rubashko

Guest
Nie mogę dołączyć linku. Wybierz test DSE w Google, a znajdziesz go. Mam brudny ekran w postaci pionowych pasków.
 

vanito

New member
Masowanie matrycy to pomaga na nierównomierność podświetlenia w IPSach. Kiedyś monitor NECa masowałem bawełnianą skarpetą :smile: Obecnie w monitorze EIZO też mam IPSa ale jest idealnie podświetlony.
 

andrew.84

Member
A tak u mnie
9108df3f7466e4a37b9990a7b9ded3eb.jpg
ed41862cfb1df5f08077df8e1f43b564.jpg
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
No i git ! Ważne zadowolenie ! Ja akurat wolę jak TV wisi ale to kwestia gustu.
Barburian tobie coś zawsze nie pasi ale to kwestia gustu :p !
A masowanie matrycy u mnie pomogło - jest równiej doświetlona.
 
Ostatnia edycja:

DzaceQ

Banned
Masowanie matrycy to pomaga na nierównomierność podświetlenia w IPSach. Kiedyś monitor NECa masowałem bawełnianą skarpetą :smile: Obecnie w monitorze EIZO też mam IPSa ale jest idealnie podświetlony.
Miałem pas głównie właśnie przy piłce widoczny, masowanie pomogło w 100 % i problem znikł na dobre. Także warto spróbować.
 

szybal

Banned
Witam
Zauważyłem u siebie z lewej strony że
jedna dioda ambi jest głębiej osadzona od pozostałych też tak macie ?
Prawy bok wszystkie wystają równo.
 

Attachments

  • 20180106_183049.jpg
    20180106_183049.jpg
    14,5 KB · Wyś: 44

Sandre

New member
Do dziś byłem zadowolony z zakupu, dopóki nie zobaczyłem w euro rtv Samsunga ue65mu8002... Czerń kontrast odwzorowanie kolorów kąty patrzenia wykonuje ... Nie jestem fachowcem ale Samsung zmiazdzyl phillipsa

O czerni nawet już nie mówię... Wisiał telewizor obok telewizora... Taki test jest chyba nie do oszukania
 

DJ82

Member
Ten TV wydaje się najbardziej popularny z TV PHILIPSa 2017 (no może oprócz 7502) - czemu temat nie jest przyklejony??
 
Do góry