Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

szybal

Banned
Witam
Czy ktoś ma pomysł jak i jakie ewentualnie słuchawki bluetooth można sparować z 8102
Zwykłych nie widzi może są jakieś z nadajmikiem USB jak np.Pady
 

ob@r

New member
s: www. planetplus . pl/ sklep/ rtv-euro-agd

Tak będzie pod nc+ podpięty + Netflix - zdam relacje co i jak po podłączeniu.Cena wg mnie mega dobra jak za ten TV - 6460zl no i jeszcze raty 0% :D

jak ktoś jest zorientowany w casbacku to może jeszcze 1,6% od ceny netto zejsc przez planetplus dla wiadomego sklepu
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Witam
Czy ktoś ma pomysł jak i jakie ewentualnie słuchawki bluetooth można sparować z 8102
Zwykłych nie widzi może są jakieś z nadajmikiem USB jak np.Pady

Też jestem na etapie zakupu słuchawek BT (wcześniej miałem JBL 450BT i Samsunga j6240 - komunikacja bezproblemowa).
Mówisz że Phil nie widzi Twoich - jakie to słuchawki ? Na tą chwile nie mam jak sprawdzić u siebie bo nie mam żadnych !
Co do obrazu to jest bardzo dobrze - fabryczne ustawienia do kosza - nie da się oglądać - po wstępnych zmianach (z linków które wcześniej zamieściłem) jest dobrze ale jeszcze skoryguje pod własne "oko" (wczoraj zabrakło czasu ;-)) - Netflix i materiały 4K i HDR to już BAJKA !!!
Menu i wszystkie apki chodzą MEGA szybko i nic się nie tnie i nie wiesza !!! (to dla niedowiarków :D)
Pilot trochę mało intuicyjny - mógłby mieć podświetlane klawisze bo jest ich sporo i nieraz naciska się nie to co się chce - jest dosyć ciężki jak na pilota.
Dziś ciąg dalszy testowania, ustawiania (multum opcji :p) instalowania (np. KODI).
Będzie chwila to wrzucę jakąś fotkę jak to u mnie wygląda.
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Słuchawki Philips Bass +.Nie jest to drogi model ale z tabletem i telefonem z Androidem
działają .
 

Attachments

  • Screenshot_20171220-114320.jpg
    Screenshot_20171220-114320.jpg
    20 KB · Wyś: 66

Ataszek

Active member
Bez reklam
To trochę lipnie ! Jak to nie można przez BT sparować słuchawek ? Pozostają tylko bezprzewodowe radiowe w takim razie - trzeba to sprawdzić dokładnie.
Może Kiki się wypowie ?
 

DzaceQ

Banned
Też jestem na etapie zakupu słuchawek BT (wcześniej miałem JBL 450BT i Samsunga j6240 - komunikacja bezproblemowa).
Mówisz że Phil nie widzi Twoich - jakie to słuchawki ? Na tą chwile nie mam jak sprawdzić u siebie bo nie mam żadnych !
Co do obrazu to jest bardzo dobrze - fabryczne ustawienia do kosza - nie da się oglądać - po wstępnych zmianach (z linków które wcześniej zamieściłem) jest dobrze ale jeszcze skoryguje pod własne "oko" (wczoraj zabrakło czasu ;-)) - Netflix i materiały 4K i HDR to już BAJKA !!!
Menu i wszystkie apki chodzą MEGA szybko i nic się nie tnie i nie wiesza !!! (to dla niedowiarków :D)
Pilot trochę mało intuicyjny - mógłby mieć podświetlane klawisze bo jest ich sporo i nieraz naciska się nie to co się chce - jest dosyć ciężki jak na pilota.
Dziś ciąg dalszy testowania, ustawiania (multum opcji :p) instalowania (np. KODI).
Będzie chwila to wrzucę jakąś fotkę jak to u mnie wygląda.
Najbardziej właśnie interesuje mnie jak jakość obrazu telewizji z kodi
 
Do góry