Pierwsze spojrzenie na telewizory Ultra HD Philips 55PUS8602/12 i 65PUS8602/12 z Quantum Dot

lilocki

Member
kwsfiv5eberx_t.jpg


qnlri1h1fop7_t.jpg


q4zn7kw95bb5_t.jpg


mbd2v5md07m3_t.jpg
 
Ostatnia edycja:

kokosz20

Member
65PUS8602 pomocy

Witam, w dniu dzisiejszym otrzymałem kurierem zakupiony Tv.
Rozpakowałem, zawiesiłem na ścianę i uruchomiłem.


Po włączeniu TV doznałem porażenia!!! Na ekranie są smugi !!! Jakaś masakra nowy tv za 5,5 tys PLN.
Tv pochodził troszkę a smugi dalej są,podłączyłem cyfrowy polsat. Włączyłem jakiś mecz czy sport zimowy smugi i smużenie występuje.


Przesyłam fotki do oglądnięcia i bardzo proszę o radę co z tym zrobić, nadmienię, że na szczęście mam 14 dni na odesłanie TV.


Próbowałem zmieniać ustawienia Tv, ale to nic nie pomaga.


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale wszystkie ujęcia masz na pustej matrycy.
Tak się nie sprawdza żadnego telewizora bo wówczas nie jest załączany backlight i mikro dimming.
Włącz proszę film , czy program i sprawdź wówczas.
 

kokosz20

Member
Ale wszystkie ujęcia masz na pustej matrycy.
Tak się nie sprawdza żadnego telewizora bo wówczas nie jest załączany backlight i mikro dimming.
Włącz proszę film , czy program i sprawdź wówczas.


Ok cos postaram sie zrobic lepiej.


Pytanie czy smuzenie na sporcie to norma ? Tu jest matryca 100hz quantum dot ale edge ?


na co zwrocic uwage ?
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Po części można się zgodzić że clouding na wyłączonych polepszaczach jest widoczny ale powinien być lekko widoczny lub wcale więc nie jest to norma ja tak oddałem tv i druga sztuka jest od tego wolna. Płynność powinna być na wysokim poziomie w tv za taka kasę smugi są nie dopuszczalne to moje zdanie.skoro widać clouding na obrazie sd to co będzie jak matryca osiągnie 100% jasnosci w hdr .
 
Ostatnia edycja:

kokosz20

Member
Po części można się zgodzić że clouding na wyłączonych polepszaczach jest widoczny ale powinien być lekko widoczny lub wcale więc nie jest to norma ja tak oddałem tv i druga sztuka jest od tego wolna. Płynność powinna być na wysokim poziomie w tv za taka kasę smugi są nie dopuszczalne to moje zdanie.skoro widać clouding na obrazie sd to co będzie jak matryca osiągnie 100% jasnosci w hdr .




No właśnie, no a na synale z cyfrowego sport smuży LOL. Odsyłam Tv i muszę się zastanowić co kupić.
 

cruzier

New member
Panowie... Jak czerń w tym TV oglądając kino nocą ... Jaki ma imput lag pod konsolę? Może ktoś kto ma coś napisze ?
Pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
65PUS8602 oddałem i zakupiłem 65PUS8102


Na razie jestem zadowolony.


Sprzedawca poinformował mnie, że problem ze smugami i paskami jak u mnie wyżej jest serwisowi znany.
Witam uprzejmie,


Ważne , że jakość wyświetlanego obrazu na ekranie nowo zakupionego telewizora Philips 65PUS8102 sprawia przyjemność z jego oglądania . :neutral: Oby tak dalej .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Hanara

New member
Witam, mam problem, nie działa mi soundbar - a mianowicie nie chce się on włączyć, podłączam go 2ma kabelkami dołączonymi do telewizora i w menu. Ustawiam głośniki telewizora na wyłączone. Po czym kiedy chcę włączyć soundbar wyskakuje mi komunikat "Nie możńa przełączyć na zestaw audio. Aktywne są głośniki telewizora. Restartowałem już telewizor do ustawień fabrycznych ale nadal ten sam komunikat, co zrobić żeby ten soundbar działał?
 

Hanara

New member
Ciągle ten sam komunikat, wie ktoś może co z tym począć? Coś jest uszkodzone? Oddać to na gwarancje czy może ja coś robię źle?
 

Attachments

  • 13.jpg
    13.jpg
    119,4 KB · Wyś: 65
Do góry