Philips 49PUS6561/12 czy Philips 49PUS7181/12

milka007

New member
Witam serdecznie użytkowników

Mam pytanie.
Mama dorasta do zmiany swojego poprzedniego Philipsa i jest pytanko
Czym się różnią te 2 modele?
Na szybko:
-7181 ma suba i lepsze głośniki + inne podświetlenie matrycy, obracaną podstawkę na czym mamie zależy

Różnica między nimi to dobre 900zł

Pytanie czy warto dopłacać tyle pieniędzy do wyższej serii? Czy nie lepiej wziąć tańszy i dorzucić soundbara?

Generalnie wymagania są takie
- Telewizor do 4tyś zł
- Może być 4k
- Natywnie 100hz albo 120hz
- 49 cali max
- Wygodny pilot czyli najlepiej jak tutaj dwustronny do Smarta
- Dobrze obsługiwał filmy z pendrive bo poprzedni bluray samsunga wywalał wiecznie zabezpieczenia Cinavia

Byłbym wdzięczny za wypowiedzenie się ludzi, którzy mają te telewizory i ekspertów :)
Podrawiam
Sebastian
 
Ostatnia edycja:

milka007

New member
Witam Kiki,
mógłbyś przekonać mnie i mamę, że warto dopłacić te 400zł do nowszego sprzętu? dziś byliśmy w Euro Agd i stały obok siebie właśnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W obydwu jest natywne 100Hz.
Jakość obrazu, czerń, głębia, dźwięk - PUS7181
Płynność ta sama.
 

agricola

New member
Jak bierzesz pod uwagę 7181 to moim zdaniem powinieneś też na warsztat wziąć też nowszy 7502. :) Jest nowocześniej wyposażony niż Philipsa z zeszłego roku, tak jak te z 1 na ostatnim miejscu numeru modelu. A ceną się za bardzo nie różnią.
 

milka007

New member
Jak bierzesz pod uwagę 7181 to moim zdaniem powinieneś też na warsztat wziąć też nowszy 7502. :) Jest nowocześniej wyposażony niż Philipsa z zeszłego roku, tak jak te z 1 na ostatnim miejscu numeru modelu. A ceną się za bardzo nie różnią.

Pytanie czym on się w zasadzie różni?
Generalnie jest to telewizor dla mamy ale ja mam być osteteczną decyzją i myślę, że jak ją przekonam do tego 7502 to byśmy się na niego zdecydowali.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
PUS 7502 jest w specjalnej promocji dla niebieskich członków forum z kalibracją. Więc zaloguj się w Klubie HDTV.
 
Do góry