Philips 55PUS6561 zwrot

Grabula

New member
Witam.kupilem kilka dni temu tego tv, wszystko pieknie ,ale "czern" mnie denerwuje, widac jasne przebarwienia na bokach i po srodku ekranu, chce go zwrocic czyli odstapic od umowy, bo na pewno zadna konfiguracja nie pomorze mi.
Moje pytanie jak go odeslac na magazyn? Czy musi byc na palecie? Czy moze byc oryginalne pudlo dobrze zabezpieczone oklejone "ostroznie"
Moze zwracal juz ktos wielk tv i cos moglby podpowiedziec z doswiadczenia?
Dzieki pozdr
 
Ostatnia edycja:

adam80

Member
Oddawałem 49 calowego Hisense zakupionego na allegro, żaden kurier nie chciał go wziąć bez palety, a jak już to napisali mi że w razie stłuczki to nawet jak opłacę ubezpieczenie to i tak odszkodowania nie dostanę, i tu ciekawa sprawa sklep mi go przysłał kurierem bez palety, a ta sama firma kurierska odmówiła mi zwrotu przesyłki bez palety, do sklepu miałem ok.100 km. więc pojechałem taksówką, za "jedyne" 200zł. następny TV zakupiłem w sklepie stacjonarnym, gdzie również zapewnili mi ewentualny zwrot.
 
Ostatnia edycja:

FoX88

New member
Oddawałem 49 calowego Hisense zakupionego na allegro, żaden kurier nie chciał go wziąć bez palety, a jak już to napisali mi że w razie stłuczki to nawet jak opłacę ubezpieczenie to i tak odszkodowania nie dostanę, i tu ciekawa sprawa sklep mi go przysłał kurierem bez palety, a ta sama firma kurierska odmówiła mi zwrotu przesyłki bez palety, do sklepu miałem ok.100 km. więc pojechałem taksówką, za "jedyne" 200zł. następny TV zakupiłem w sklepie stacjonarnym, gdzie również zapewnili mi ewentualny zwrot.

Niestety, pisałem kilka razy co najmniej na forum właśnie o tym, że zwrot telewizora wcale nie jest taki prosty jak się wielu osobom wydaje. Wiecznie takie same wpisy w tematach: "Weź przez internet, zawsze możesz zwrócić do 14 dni". Taaa..i zapłacić 150-200 zł za wysyłkę oraz samemu zorganizować paletę.
 

Grabula

New member
Kuźwa faktycznie nieciekawie, palete mam zwykla, nie euro ale 200zl za wysyłke placic:/ masakra, najlepsze ze paleta ma 120cm pudlo 150cm to jeszcze dodatkowa oplata za gabaryt.
Ja tez mam 100km na magazyn Komputronika, moze samemu pojechac busem? Przyjma go bez problemu nie od kuriera?
 
Ostatnia edycja:
Do góry